+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Facebook testuje novou funkci fotoaparátu, která uživatelům umožní sdílet fotografie s různými obličejovými filtry a dalšími efekty, přesně tak funguje Snapchat.

Nejprve Facebook u své aplikace Instagram spustil takzvané Instagram Stories, kde mohou uživatelé sdílet fotografie a videa z celého dne. Z nich funkce vytvoří příběh ve formě slideshow. Fotografie a videa mohou uživatelé doplňovat různými texty nebo malůvkami a po 24 hodinách příspěvky mizí. Stejně funguje i Snapchat.
Facebook ale kopíruje dál. Podle serveru ReCode, v Irsku testují další funkce, které můžeme vidět u Snapchatu a měl by je dostat i Facebook. Těmi jsou filtry a efekty, které díky snímání vašeho obličeje, vytvářejí vtipné fotografie a videa, kde vypadáte jinak.
Společnost zatím funkci testuje, jak bude vypadat výsledná podoba zatím není jasné, ale od Snapchatu by se asi tolik lišit neměla.
2. 11. 2016
Krátká videa dnes dominují sociálním sítím a vědci zkoumají, jak mění mozek. Výzkumy ukazují souvislosti mezi jejich...
12. 1. 2026
Apple představil vítěze App Store Awards 2025. Ocenil 17 aplikací a her, které zaujaly technickým zpracováním...
23. 12. 2025
Vánoční svátky se blíží, a tak je nejvyšší čas poohlédnout se po těch správných vánočních aplikacích. V dnešním...
20. 12. 2025
Vánoční svátky se blíží, a tak je nejvyšší čas poohlédnout se po těch správných vánočních aplikacích. V dnešním...
T-Mobile spustil mezinárodní kampaň k premiéře poslední řady Stranger Things. Seriál bude dostupný i na MAGENTA TV s...
Spotřebitelské testy ukázaly, že většina dětských hraček, USB nabíječek a náhrdelníků prodávaných na Temu a Shein...