Úvod > Články > Český bezdrát již nabízí VDSL 80/8 Mb/s

Český bezdrát již nabízí VDSL 80/8 Mb/s

Jako první do své nabídky VDSL internetu zařadil tarif s rychlostí 80 Mb/s Český bezdát. Společnost předběhla velké společnosti jako O2, T-Mobile a další.

Český bezdrát již nabízí VDSL 80/8 Mb/s

Informovali jsme vás o tom, že CETIN nabídne operátorům dvojnásobnou rychlost internetu. Do teď byla maximální rychlost 40/4 Mb/s. Český bezdrát již má VDSL tarif s rychlostí 80/8 Mb/s ve své nabídce.

Společnost nově zařadila do své nabídky tarify s rychlostí 56/5 Mb/s za 569 Kč a 80/8 Mb/s za 669 Kč. Aktuálně Český bezdrát nabízí osm xDSL tarifů.

RychlostTechnologieCena
9/0,5 Mb/sADSL369 Kč
16/0,76 Mb/sADSL399 Kč
20/2 Mb/sVDSL419 Kč
40/2 Mb/sVDSL469 Kč
30/3 Mb/sVDSL2469 Kč
40/4 Mb/sVDSL2519 Kč
56/5 Mb/sVDSL2569 Kč
80/8 Mb/sVDSL2 + vektorizace669 Kč

Nové tarify můžete objednávat již nyní, dostupné ovšem budou až od 27. srpna. V příštím roce bychom se od CETINu měli dočkat rychlosti až 250 Mb/s.

Rychlost internetu na vaší adrese

Jakou dostupnost VDSL internetu máte u vás doma si můžete snadno ověřit vyplněním formuláře níže.

Ověřte si dostupnost internetu na vaší adrese

12. 8. 2016

Témata

pevný internetVDSL

Sdílejte

Související nabídka

Tarif
Poskytovatel
Cena za měsíc
 
Cena za měsíc: 798 Kč

Přečtěte si také

 

Vodafone má podle nPerf znovu nejlepší pevný internet v Česku

Nezávislé měření společnosti nPerf za rok 2025 znovu umístilo Vodafone na první místo v pevném internetu v Česku...

7. 4. 2026

Zobrazit celý článek

 

Vodafone slaví 20 let na českém trhu

Vodafone v Česku slaví 20 let působení a připomíná si dvě dekády investic do mobilní i pevné infrastruktury. Do...

6. 2. 2026

Zobrazit celý článek

 

Každá třetí domácnost bojuje se slabou Wi-Fi, O2 nabízí řešení pomocí mesh sítě

Přestože se většina českých domácností připojuje k internetu přes Wi-Fi, téměř třetina není s její kvalitou...

8. 1. 2026

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

Apple zkoumá technologii, která umožní provoz větších AI modelů přímo v iPhonu

 

Apple podle vyjádření společnosti PrismML testuje technologii, která výrazně zmenšuje velké AI modely. Díky tomu by...

Zobrazit celý článek

Apple žaluje OpenAI kvůli údajné krádeži obchodního tajemství

 

Apple podal žalobu na OpenAI a dva bývalé zaměstnance, které viní z neoprávněného získávání důvěrných informací...

Zobrazit celý článek

Apple se vrátil na první místo mezi nejhodnotnějšími firmami

 

Apple se během pátečního obchodování stal nejhodnotnější veřejně obchodovanou firmou světa. První místo ale nakonec...

Zobrazit celý článek