+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Nabídka digitální kabelové televize od UPC se rozšířila o tři nové programy z rodiny Discovery, všechny tři jsou ve špičkové HD kvalitě. Nově mohou zákazníci UPC v České republice sledovat programy Discovery Science HD, Discovery Turbo Extra HD a Discovery IDx HD, čímž počet programů v HD kvalitě v nabídce UPC překročil už šedesátku.
Společnost UPC se pyšní tím, že má nejširší nabídku programů v HD kvalitě mezi kabelovými operátory v České Republice. Od 20. září mohou diváci sledovat v HD další tři programy.
“Společnost UPC rozšířením programové nabídky opětovně potvrzuje své úsilí poskytovat žánrově rozmanitou a bohatou nabídku s přihlédnutím k požadavkům a představám zákazníků. Proto investujeme do partnerství s hlavními producenty TV obsahu, jako je například Discovery, s cílem inovovat programové portfolio a nabízet zákazníkům více programů v nejvyšší HD kvalitě, než kterýkoliv jiný operátor v České republice," uvedl generální ředitel společnosti UPC Česká a Slovenská republika Martin Miller.
Discovery Turbo Extra HD - nabízí množství adrenalinových zážitků spojených s auty, motocykly, unikátními vozidly, zkrátka extrémní zábavu s extrémními sporty. Discovery Turbo Extra HD nahradí program Discovery World, který v České republice ukončil vysílání.
Discovery Science HD – program, který se zabývá nejnovějším děním ze světa techniky, vědy a převratných objevů. Vědecké dokumenty a seriály ve vysílání Discovery Science HD rozšiřují badatelské obzory diváka skutečně zábavným způsobem. Zákazníci s novým Horizon HD Mediaboxem a na službě Horizon Go mohou navíc využívat funkci 7denního zpětného zhlédnutí, nově také ve špičkové HD kvalitě.
Discovery IDx HD – nabízí příběhy ze života, skandály, záhady, intriky, dokumenty a seriály o vyšetřování známých, ale i zapomenutých případů. Discovery IDx HD s českým zněním nahradí původní program Discovery ID, který nabízel pouze anglickou jazykovou verzi.
22. 9. 2016
McDonald's unikly osobní údaje milionů uchazečů o práci. Hackeři získali přístup do systému přes extrémně jednoduché...
28. 7. 2025
Amazon má v provozu už milion robotů a zároveň představil i novou AI technologii DeepFleet, která má zrychlit a...
24. 7. 2025
Ministerstvo financí Slovenské republiky spustilo nový web, který pomáhá srovnat ceny potravin v různých obchodech...
14. 7. 2025
Generativní AI podle šéfa Amazonu omezí potřebu některých pracovních pozic. Firma chce zefektivnit své týmy a při...
O2 přidává do nabídky televize Hisense se speciálním tlačítkem pro aplikaci Oneplay. Oba modely navíc mají chytré AI...
O2 rozšiřuje nabídku chytrých doplňků o lokalizační čip O2 tag pro Android. Do konce června ho pořídíte se slevou za...