+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Webové stránky města Plzeň vyhrály v celostátní soutěži Zlatý erb. Porotu zaujaly množství a pestrostí obsahu i moderním designem.
Zlatý erb je soutěž o nejlepší webový portál. Letos se konal již 26. ročník, v rámci kterého se hodnotilo 287 obcí z 12 krajů.
Soutěž je každý rok věnovaná aktuálnímu tématu. Letos se porota zaměřovala na kyberbezpečnost, ale hodnotila i míru využívání sociálních sítí při uveřejňování informací.
V kategorii obcí s rozšířenou působností zvítězila Plzeň, za kterou skončil Liberec a Karlovy Vary.
„Mám radost, že právě web našeho města je nejlepší v republice. Jedná se o dlouhodobou práci našich úředníků, kteří web postupnými krůčky stále vylepšují. Nyní se ukazuje, že se jedná o správnou cestu a my v ní budeme pokračovat. Naše priority jsou aktuálnost, přehlednost, elektronizace a samozřejmě bezpečnost,“uvedl primátor města Plzně Roman Zarzycký.
Za obce, které nemají rozšířenou působnost, zvítězil Poděšín na Vysočině. Druhé místo patřilo Bystřici ve Středočeském kraji a třetí obci Mnetěš v Ústeckém kraji.
„Vítězství v soutěži Zlatý erb si velmi vážíme, protože je to největší možné ocenění v oboru a dává nám to motivaci pro další ročníky. Web děláme hlavně pro naše občany a jsme rádi, že je pro ně jednoduché ho používat,“ řekl Jaroslav Dočekal, správce webu obce Poděšín.
Foto: Zlatý erb
Jak rychlý internet můžete mít u vás doma? Vyplňte formulář níže a hned to zjistíte!
Zadejte ulici, číslo popisné, obec a použijte našeptávač.
Máte na mysli nějakou z následujících adres?
Chci s ověřením dostupnosti pomoci od operátora.
Zanechte nám platný kontakt a operátor Vás bude kontaktovat.
1. 6. 2024
Donald Trump podal žalobu na New York Times a vydavatelství Penguin Random House. Tvrdí, že jejich články a kniha...
18. 9. 2025
Podvodníci stále častěji zneužívají QR kódy. Nový výzkum odhalil, že téměř 60 % e-mailů s QR kódem je spam. Dávejte...
4. 9. 2025
Lyft plánuje od konce roku 2026 nasadit v USA autonomní autobusy pro sdílenou jízdu ve městech a příměstských oblastech.
12. 8. 2025
Amazon potvrdil akvizici startupu Bee. Ten nabízí AI náramek podobný Fitbitu, který průběžně zaznamenává okolní...
Operátor O2 měl v pondělí dopoledne výpadek mobilních služby. Všichni zákazníci, kteří u něj tyto služby využívají...
T-Mobile nabídne svým zákazníkům s MAGENTA TV od tarifu M Plus přímé přenosy utkání Baníku Ostrava, Viktorie Plzeň a...