Úvod > Články > Je tu Google Allo, aplikace s Assistantem

Je tu Google Allo, aplikace s Assistantem

Google vypouští novou komunikační aplikaci Google Allo s integrovaným Google Assistantem.

Je tu Google Allo, aplikace s Assistantem

Na konci srpna Google uvolnil aplikaci pro videohovory – Google Duo. Nyní, po měsíci, společnost vydává další komunikační aplikaci s názvem Google Allo, kterou mimo jiné v květnu představila na vývojářské konferenci Google I/O.

Google Allo se oproti jiným chatovacím aplikacím pyšní umělou inteligencí Google Assistant, která slouží jako chatovací robot. Assistant se učí od svého uživatele. Odpovídá a pomáhá automaticky vygenerovaným textem, který systém vytvořil na základě předchozích textů a obrázků.

Assistent vám pomůže s výběrem filmu, rezervuje lístky, nastaví událost v kalendáři, vyhledá odpovědi na vaše otázky a další. Plně funkční je ovšem pouze v anglickém jazyce. Allo je dostupné pro Android i iOS.

23. 9. 2016

Témata

aplikace

Sdílejte

Související nabídka

Tarif
Poskytovatel
Cena za měsíc
 
Cena za měsíc: 499 Kč
Cena za měsíc: 499 Kč

Přečtěte si také

 

Trump spustil vlastní streamovací platformu Truth+

Trumpova mediální společnost spustila provoz nové streamovací platformy Truth+. Nabídne pravicový zpravodajský kanál...

12. 7. 2025

Zobrazit celý článek

 

Meta testuje soukromé zprávy v aplikaci Threads

Meta začala testovat soukromé zprávy v aplikaci Threads. Novinku si zatím vyzkouší uživatelé v několika vybraných...

21. 6. 2025

Zobrazit celý článek

 

Podvodníci začali vydělávat na AI účtech, kde napodobují osoby s Downovým syndromem

Na sociálních sítích se šíří falešné AI účty, které napodobují lidi s Downovým syndromem. Získávají sledující...

19. 6. 2025

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

Amazon kvůli AI opět omezí počet zaměstnanců

 

Generativní AI podle šéfa Amazonu omezí potřebu některých pracovních pozic. Firma chce zefektivnit své týmy a při...

Zobrazit celý článek

Trump tlačí Apple k výrobě v USA, nelíbí se mu expanze do Indie

 

Donald Trump kritizoval Apple za přesun výroby do Indie. Firmu vyzval, aby produkty vyráběla v USA, a připomněl její...

Zobrazit celý článek

Netflix chystá nové reklamní formáty, nejlevnější tarif využívá už 94 milionů uživatelů

 

Netflix hlásí 94 milionů uživatelů svého tarifu podporovaného reklamou. Do konce příštího roku v něm přibudou nové...

Zobrazit celý článek