Úvod > Články > IKEA představila chytrý senzor kvality vzduchu VINDSTYRKA

IKEA představila chytrý senzor kvality vzduchu VINDSTYRKA

IKEA spustila prodej chytrého senzoru kvality vzduchu VINDSTYRKA. Novinku najdete už nyní na webu i v obchodních domech.

IKEA představila chytrý senzor kvality vzduchu VINDSTYRKA

Informace o chytrém senzoru kvality vzduchu VINDSTYRKA unikly na internet už před několika týdny. Nyní IKEA produkt oficiálně představila na svém webu.

Zařízení vám umožní sledovat množství škodlivých částic (PM2,5) a těkavých organických sloučenin (tVOC) ve vaší domácnosti.

Kromě toho zobrazuje také teplotu a vlhkost v místnosti. Naměřené hodnoty se zobrazují na displeji, na kterém svítí červená, žlutá a zelená kontrolka kvality vzduchu. 

IKEApotvrdila, že nový výrobek lze propojit s rozbočovačem DIRIGERA. Naměřené hodnoty pak můžete sledovat také v mobilní aplikaci IKEA Home a určit v ní pravidla pro spouštění dalších chytrých zařízení.

Například čističku vzduchu STARKVIND můžete nastavit tak, aby se zapnula při zjištění určité úrovně PM2,5.

Podle původních informací měla být VINDSYTRKA uvedena na trh letos v dubnu. Už nyní si ale senzor můžete objednat na webu nebo v obchodních domech za 999 Kč. Momentálně je ale na většině místech vyprodaný.

Foto: IKEA

 

Ověřte si dostupnost internetu na vaší adrese

Jak rychlý internet můžete mít u vás doma? Vyplňte formulář níže a hned to zjistíte!

Dostupnost služeb

Zadejte ulici, číslo popisné, obec a použijte našeptávač.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR

Zadaná adresa není platná.

Máte na mysli nějakou z následujících adres?

    Chci s ověřením dostupnosti pomoci od operátora.

    Zadaná adresa není platná.

    Zanechte nám platný kontakt a operátor Vás bude kontaktovat.

    Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR

    Probíhá ověřování

    Probíhá ověřování

    18. 2. 2023

    Témata

    ostatní

    Sdílejte

    Související nabídka

    Tarif
    Poskytovatel
    Cena za měsíc
     
    Cena za měsíc: 260 Kč
    Cena za měsíc: 399 Kč

    Přečtěte si také

     

    Společnostem North Face a Cartier unikla zákaznická data

    North Face a Cartier potvrdily, že při kyberútocích došlo k úniku jejich zákaznických dat. Mezi kompromitovanými...

    10. 6. 2025

    Zobrazit celý článek

     

    Xiaomi investuje 606 miliard do vývoje technologií

    Čínské Xiaomi plánuje v příštích pěti letech investovat 200 miliard jüanů (606 miliard korun) do vývoje vlastních...

    6. 6. 2025

    Zobrazit celý článek

     

    EU vyšetřuje čtyři pornografické weby kvůli ochraně dětí

    Evropská komise zahájila vyšetřování webů Pornhub, Stripchat, XNXX a XVideos kvůli nedostatečné ochraně dětí...

    4. 6. 2025

    Zobrazit celý článek

    Zobrazit všechny články

    Nejčtenější články

    Italské noviny začaly vydávat přílohu psanou AI, novinka výrazně zvýšila prodeje

     

    Italský deník Il Foglio testuje vydávání speciální přílohy kompletně psané umělou inteligencí. Experiment má úspěch...

    Zobrazit celý článek

    Meta představila novou aplikaci s AI chatbotem

     

    Meta uvedla novou aplikaci kombinující AI chatbota a sociální sítě. Kromě generování obsahu umožňuje sdílení a...

    Zobrazit celý článek

    Vodafone rozdává slevy za recyklaci starého telefonu

     

    Vodafone přichází s kampaní Pomozte starým mobilem, která motivuje k recyklaci nefunkčních telefonů. Za starý mobil...

    Zobrazit celý článek