+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Společnost Apple potvrdila koupi značky Beats Electronics. Součástí transakce v hodnotě 60 miliard korun je také webová služba Beats Music.

Informace o obchodu se objevily už během května. Díky velmi vysoké sumě, která přesahuje 3 miliardy dolarů, se jedná o největší akvizici v historii Applu.
Beats si bude udržovat svůj styl i pod vedením Applu. Ve vedoucích funkcích se objeví spoluzakladatelé společnosti Beats Electronics, kterými jsou Dr. Dre a Jimmy Iovine.
Služba Beats Music, která byla spuštěna v loňském roce, zatím zůstává ve hře. Jakým způsobem bude webová služba fungovat zatím není jasné.
„Hudba je velmi důležitou součástí životů nás všech a má zvláštní místo v našich srdcích. To je důvod, proč jsme se rozhodli investovat do hudby a spojit tyto výjimečné týmy,“ prohlásil generální ředitel Applu Tim Cook.
Celý proces bude vzhledem ke schvalovacím procesům regulačních orgánů Applu dokončen ve čtvrtém fiskálním čtvrtletí tohoto roku.
1. 6. 2014
Apple opustil designér Abidur Chowdhury, který stál za vývojem iPhonu Air a byl tváří jeho oficiální prezentace...
2. 12. 2025
Apple potvrdil, že z čínského App Storu musel odstranil dvět seznamovací aplikace pro gaye na základě rozhodnutí...
28. 11. 2025
Apple spouští Mini Apps Partner Program, ve kterém vybraným vývojářům sníží poplatek v App Storu z 30 % na 15 %...
24. 11. 2025
Zaměstnanci Googlu nově ztratí celý týden z kvóty Work from Anywhere, i když budou pracovat na dálku jen jeden den...
Vodafone uzavřel dlouhodobé partnerství s UEFA a UC3 na podporu ženského i mužského fotbalu. Zároveň uvedl Champions...
Vodafone od 4. prosince 2025 zdraží starší paušální tarify řad Red Basic a Neomezený. Zvýšení cen se projeví od...