Úvod > Články > Amazon chystá smartphone

Amazon chystá smartphone

Amazon vyráží do boje se svým vlastním smartphonem. Společnost chce svůj cíl zrealizovat co nejdříve a už v září s přístrojem vyrazit na trh.

Amazon chystá smartphone

Nedávno zveřejnil Wall Street Journal plány společnosti o přípravě chytrého telefonu. Nový smartphone bude vybaven technologií sledující pohyb oka, díky tomu bude schopný zobrazovat ve 3D bez pomoci speciálních brýlí.

Novinka by měla být oznámena v červnu. V září by se měl telefon dostat na prodejní pulty. Společnost si dala vysoký cíl. Podaří se jí uspět na trhu a pokořit konkurenční Apple a Samsung?

Amazon nedávno ukázal, že z konkurence strach nemá. Po přestavení Apple TV a Google Chromcastu představil zařízení Fire TV. Přístroj má vysoký výkon, širokou nabídku her a dálkové ovládání, které reaguje na hlasové příkazy. Výhodou je také možnost propojení televize s tabletem Kindle Fire.

S vlastním telefonem by mohl Amazon poskytovat svůj vlastní obsah a online obchody odkudkoliv. Pro společnost by to bylo velkým plusem, protože v současnosti k tomu využívá konkurenční platformy.

23. 4. 2014

Témata

Applemobilní telefonSamsung

Sdílejte

Související nabídka

Tarif
Poskytovatel
Cena za měsíc
 
Cena za měsíc: 599 Kč
Cena za měsíc: 798 Kč

Přečtěte si také

 

Apple využije AI Gemini od Googlu pro novou verzi Siri

Apple uzavřel víceletou spolupráci s Googlem a pro nové AI funkce Siri použije modely Gemini. Modernizovaná hlasová...

15. 1. 2026

Zobrazit celý článek

 

Studie varují před dopady krátkých videí na pozornost i duševní zdraví

Krátká videa dnes dominují sociálním sítím a vědci zkoumají, jak mění mozek. Výzkumy ukazují souvislosti mezi jejich...

12. 1. 2026

Zobrazit celý článek

 

Jak jsme využívali mobilní telefony na Štědrý den a na Silvestra 2025?

Tradiční vánoční a novoroční přání se dál přesouvají do online prostoru. Počet odeslaných SMS i uskutečněných hovorů...

2. 1. 2026

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

Vánoce 2025: 3 tipy na užitečné vánoční aplikace

 

Vánoční svátky se blíží, a tak je nejvyšší čas poohlédnout se po těch správných vánočních aplikacích. V dnešním...

Zobrazit celý článek

Stranger Things přichází na MAGENTA TV s novou kampaní T-Mobilu

 

T-Mobile spustil mezinárodní kampaň k premiéře poslední řady Stranger Things. Seriál bude dostupný i na MAGENTA TV s...

Zobrazit celý článek

Testy odhalily nebezpečné hračky, nabíječky i šperky z Temu a Shein

 

Spotřebitelské testy ukázaly, že většina dětských hraček, USB nabíječek a náhrdelníků prodávaných na Temu a Shein...

Zobrazit celý článek