Úvod > Články > Zvýhodněný internet pro další okresy!

Zvýhodněný internet pro další okresy!

Zvýhodněný internet pro další okresy!

Telefónica O2 k 3.9.2012 rozšiřuje možnost pořízení internetu na doma za zvýhodněnou cenu 400 Kč pro další okresy. A které mezi ně budou nově patřit?

Nabídka se k 3.9. nově týká: Benešov, Břeclav, Hodonín, Jablonec nad Nisou, Jičín, Jindřichův Hradec, Praha východ, Prachatice, Třebíč.

Prodloužena je pro: Cheb, Ústí nad Labem, Plzeň-sever, Plzeň-město, Plzeň-jih, Strakonice, Nymburk, Kutná Hora, Pardubice, Ústí nad Orlicí, Svitavy, Olomouc, Nový Jičín, Zlín, Brno-venkov.

Nabídka bude ukončena pro: Děčín, Liberec, Mělník, Kladno, Beroun, Písek, Havlíčkuv Brod, Rychnov nad Kněžnou, Uherské Hradiště.

Nejste si jisti zda se vztahuje i pro vaši adresu? Kontaktujte naše operátorky na čísle 277 270 770, které vám rády adresu ověří a najdou tu nejzajímavější cenovou nabídku i pro vás!

28. 8. 2012

Sdílejte

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

Umělá inteligence dává lidem falešný pocit odbornosti, ale ve skutečnosti jim může škodit v práci

 

Generativní AI podle nové studie oslabuje základní pracovní dovednosti a vytváří iluzi odbornosti. Nejvíce ohroženi...

Zobrazit celý článek

Rusko centralizuje online služby do nové aplikace Max

 

Ruská aplikace Max se rychle stává povinným komunikačním nástrojem v Rusku i na okupovaných územích Ukrajiny. Podle...

Zobrazit celý článek

Američtí politici požadují vyřazení X a Grok z obchodů s aplikacemi kvůli škodlivému obsahu

 

Američtí demokratičtí senátoři vyzvali Apple a Google, aby dočasně stáhly aplikace X a Grok ze svých obchodů...

Zobrazit celý článek