+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět

Největší čínský výrobce ZTE prodal téměř 18 milionů telefonů a díky tomu předstihl značku LG a dostal se tak na čtvrté místo.
Mezi největšími výrobci mobilů nadále zůstává Samsung, který neustále zvyšuje náskok před Nokii. Nokie se tak v žebříčku umístila na druhém místě. Jako třetí v pořadí je značka Apple. Apple a Samsung mají dominantní pozici na trhu díky smartphonů.
Letošní rok je ale na prodej telefonů celkově slabší, výrobci tak nezažívají nejlepší období,protože prodej mobilních telefonů poklesl. Na trhu v tuto chvíli rychle roste podíl chytrých telefonů, který v tuto chvíli tvoří 42,7 %.
Pokud ještě vy nemáte chytrý telefon, neváhejte a pořiďte si ho!
17. 9. 2012
Generativní AI podle nové studie oslabuje základní pracovní dovednosti a vytváří iluzi odbornosti. Nejvíce ohroženi...
Ruská aplikace Max se rychle stává povinným komunikačním nástrojem v Rusku i na okupovaných územích Ukrajiny. Podle...
Američtí demokratičtí senátoři vyzvali Apple a Google, aby dočasně stáhly aplikace X a Grok ze svých obchodů...