Úvod > Články > Vodafone testuje LTE

Vodafone testuje LTE

Vodafone testuje LTE

Vodafone 4G LTEPo O2 a T-Mobile spustil i náš třetí operátor Vodafone svou 4G LTE datovou sít. Na rozdíl třeba od T-Mobile, který pokryl na zkoušku celé město Mladá Boleslav, Vodafone pokryl pouze část sídla své společnosti v Praze.

Pokud nevíte, kde se dá vodafoňácká rychlá LTE síť otestovat, stavte se v kavárně Fuel na adrese Vinohradská 167, Praha 10. Rychlost stahování může být až 70 Mbit/s a rychlost uploadu může dosáhnout až hodnot okolo 40 Mbit/s, což je oproti stávajícím 3G sítím cca 8x více.

Kdy bude rychlá síť LTE dostupná pro normální smrtelníky a v dostatečném pokrytí je ale zatím ve hvězdách. Uvidíme, jestli s rychlostí nasazení nové technologie zamává nový čtvrtý operátor, kterého se snad dočkáme v druhé polovině tohoto roku.

21. 1. 2013

Sdílejte

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

Italské noviny začaly vydávat přílohu psanou AI, novinka výrazně zvýšila prodeje

 

Italský deník Il Foglio testuje vydávání speciální přílohy kompletně psané umělou inteligencí. Experiment má úspěch...

Zobrazit celý článek

Meta představila novou aplikaci s AI chatbotem

 

Meta uvedla novou aplikaci kombinující AI chatbota a sociální sítě. Kromě generování obsahu umožňuje sdílení a...

Zobrazit celý článek

Vodafone rozdává slevy za recyklaci starého telefonu

 

Vodafone přichází s kampaní Pomozte starým mobilem, která motivuje k recyklaci nefunkčních telefonů. Za starý mobil...

Zobrazit celý článek