+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Novinka IoT Easy Connect od Vodafonu je určena především pro podnikatele a firmy. Umožní jim snadno připojit zařízení k internetu věcí.

Služba IoT Easy Connect už funguje v sousedním Německu a nyní bude dostupná i v České republice. Pokud si novinku objednáte, dostanete předplacenou IoT SIM kartu, díky které můžete komunikovat s různými typy zařízení i tisíce kilometrů daleko.
SIM karta se v aktuální lokalitě připojí podle dostupnosti buď k síti 2G, LTE-M nebo NB-IoT. Nechybí samozřejmě ani zabezpečení prostřednictvím standardních protokolů jako OPEN VPN nebo MQTT.
Za IoT Easy Connect SIM zaplatíte jednorázově 449 Kč bez DPH a dostanete 1 GB dat a možnost odeslat 250 SMS ve 2G síti. Pokud vaše požadavky přesáhnou tento objem, můžete si kartu kdykoliv dobít balíčkem 1 G dat a 250 SMS za dalších 449 Kč bez DPH.
Doba platnosti tarifu je 10 let od odeslání SIM karty. Po 10 letech se karta deaktivuje a vy si musíte objednat novou. Každý zákazník s IČO si přitom může objednat 1 až 500 karet.
„IoT Easy Connect doplňuje naši stávající IoT konektivitu a umožňuje firmám vstoupit do světa internetu věcí bez větších investic a závazků. Zákazník si jednoduše koupí SIM kartu, aktivuje ji, vloží do zařízení a to je vše,“ uvedla Viktoria Korabelnikova, obchodní ředitelka Vodafonu pro internet věcí v Česku.
Kartu můžete vložit přímo do zařízení nebo využít průmyslový čip SIM, který zabírá méně místa a odolá i extrémnímu prostředí.
Tarif IoT Easy Connect se hodí především pro projekty v počáteční fázi vývoje, pro zákazníky, kteří si chtějí vyzkoušet testovací provoz nebo pro ty, kteří pracují s menším počtem zařízení.
Jak rychlý internet můžete mít u vás doma? Vyplňte formulář níže a hned to zjistíte!
Zadejte ulici, číslo popisné, obec a použijte našeptávač.
Máte na mysli nějakou z následujících adres?
Chci s ověřením dostupnosti pomoci od operátora.
Zanechte nám platný kontakt a operátor Vás bude kontaktovat.

21. 3. 2022
Vodafone spustil letošní kampaň Back to School zaměřenou na studenty i rodiče školáků. Nabízí AirPods 4 za korunu k...
6. 8. 2026
Vodafone TV od 4. srpna rozšíří nabídku o novou stanici Prima Sport. Kanál bude dostupný ve všech televizních...
4. 8. 2026
Vodafone bude i letos generálním partnerem festivalu Prague Pride. Vedle doprovodného programu plánuje během...
3. 8. 2026
Apple podle vyjádření společnosti PrismML testuje technologii, která výrazně zmenšuje velké AI modely. Díky tomu by...
Apple podal žalobu na OpenAI a dva bývalé zaměstnance, které viní z neoprávněného získávání důvěrných informací...
Apple se během pátečního obchodování stal nejhodnotnější veřejně obchodovanou firmou světa. První místo ale nakonec...