+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Pokud se snažíte často přehrát videa jiných formátů, určitě je mezi vašemi programi přehrávač VLC. Taky jste si v tom případě ale všimli, že si VLC nedělá moc hlavu s modernizací rozhraní. Nyní ale čekají přehrávač změny díky aktualizaci 4.0.
Přicházející změny oznámil vývojář Jean-Baptiste Kempf na konferenci o open source softwaru Fosdem 2019. A co se chystá konkrétně? Tak v první řadě se konečně změní design a přibudou moderní prvky, bez nichž by se žádný moderní přehrávač dnes už neobejde.
Těšit se můžete i na knihovnu médií s vyhledáváním multimediálního obsahu v počítači (v mobilní verzi appky už to jde) v podobě dlaždic s náhledy. Ty pak máte možnost sežazovat podle svých preferencích.
Nejenom, že bude VLC novější, bude i o krok napřed. Nová verze bude podporovat virtuální realitu a 3D. Zvládne navíc přehrát 360stupňová panoramatická videa, navíc s 3D zvukem. Malou komplikací pro vás může být starší operační systém (Windows XP, Windows Vista), protože ten verze 4.0 nové generace nepodporuje.
12. 2. 2019
Meta začala testovat soukromé zprávy v aplikaci Threads. Novinku si zatím vyzkouší uživatelé v několika vybraných...
21. 6. 2025
Na sociálních sítích se šíří falešné AI účty, které napodobují lidi s Downovým syndromem. Získávají sledující...
19. 6. 2025
Audible spolupracuje s nakladateli na převodu tištěných a e-knih na audioknihy za pomoci AI hlasu. Chce tak rychleji...
14. 6. 2025
Italský deník Il Foglio testuje vydávání speciální přílohy kompletně psané umělou inteligencí. Experiment má úspěch...
Meta uvedla novou aplikaci kombinující AI chatbota a sociální sítě. Kromě generování obsahu umožňuje sdílení a...
Revolut uvádí na trh nové mobilní tarify s neomezenými hovory, SMS a daty. Zpočátku budou dostupné ve Velké Británii...