+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět

Vodafone se po několika měsících rozhodl vylepšit pokrytí na HSPA+ 42 v Praze. Doposud měl po Praze asi 10 aktivních HSPA+ 42 vysílačů, ale během pár dnů je vysílačů asi o desetinásobek více.
Vodafone sice pokrytí po Praze rozšířil, ale zatím celá Praha na síť HSPA+ 42 pokryta není. Dle Vodafone se se pokrývání nových lokalit na 3G síť neplánuje, důvodem je příprava sítě LTE.
Technologie HSPA+ 42 umožňuje stahovat data rychlostí až 42 Mbit/s. Nejlepší pokrytí na tuto technologii má zatím T-Mobile, který pokrývá kompletní města a ne jen část jako Vodafone.
19. 3. 2013
T-Mobile pokračuje v partnerství s Jizerskou 50 a letos na závod přináší zhruba 50 technologických novinek. Zaměří...
10. 1. 2026
Vodafone představil novou nabídku GIGA Kombo, se kterou získáte slevu až 30 % při kombinaci mobilních tarifů...
9. 1. 2026
Sledovanost Vodafone TV během vánočních svátků ukázala jasné vítěze. Na Silvestra dominovala StarDance Tour, zatímco...
7. 1. 2026
Vánoční svátky se blíží, a tak je nejvyšší čas poohlédnout se po těch správných vánočních aplikacích. V dnešním...
Američtí demokratičtí senátoři vyzvali Apple a Google, aby dočasně stáhly aplikace X a Grok ze svých obchodů...
Ruská aplikace Max se rychle stává povinným komunikačním nástrojem v Rusku i na okupovaných územích Ukrajiny. Podle...