+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Apple přišel s novou aktualizací. Inspiroval se videi na Twitteru, na kterých uživatelé použili iPhonové animoji v kombinaci se svými oblíbenými songy.

Apple novinku naznačil už na prezentaci v září. Ale předběhl ho Harry McCracken, redaktor magazínu o technologiích, když si při snímání obličeje parádně vystřihnul skladbu Bohemian Raphsody jako animoji liška. Ostatní se rychle přidali a videí na Twitteru přibývalo.
YouTubové video od Apple je vlastně jen o něco lepším sestřihem videa od uživatelů iPhone X na Twitteru. Hudební videa mají podobný průběh. Animoji nejdřív kývají hlavou, pak jí do rytmu pohupují ze strany na stranu, zpívají a usmívají se od ucha k uchu.
Je zajímavé, jak v tomto trendu Twitter předběhl Apple. Každopádně když srovnáte lidovou tvorbu s reklamou na Apple aplikaci, výsledek je jasný: twitterové příspěvky jsou prostě lepší a neskutečně vtipné.
29. 11. 2017
aplikaceApplemobilní aplikacemobilní internetmobilní telefon
Trump Mobile po červnovém oznámení stále nezačal prodávat slibovaný telefon T1. Web navíc změnil popisy a fotky...
6. 12. 2025
Seznam.cz zpřístupnil svého Seznam Asistenta, konverzační nástroj postavený na AI a ověřených zdrojích. Má těžit ze...
5. 12. 2025
Apple opustil designér Abidur Chowdhury, který stál za vývojem iPhonu Air a byl tváří jeho oficiální prezentace...
2. 12. 2025
Po celý říjen můžete využít slevy až 40 % na tarify Neomezený Super a Neomezený Super+ od Vodafonu. Zvýhodnění platí...
Zaměstnanci Googlu nově ztratí celý týden z kvóty Work from Anywhere, i když budou pracovat na dálku jen jeden den...
Vodafone uzavřel dlouhodobé partnerství s UEFA a UC3 na podporu ženského i mužského fotbalu. Zároveň uvedl Champions...