+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
TikTok je momentálně jednou nejrychleji rostoucích sociálních sítí. Po celém světě ji využívá již 800 milionů aktivních uživatelů. To se ale nelíbí americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi, který ho chce v USA zcela zakázat.

Trump se nechal slyšet, že TikTok, který pochází z Číny, slouží ke špehování Američanů. A právě z tohoto důvodu ho chce na území USA zakázat.
Tento krok přitom prosazuje již delší dobu. V posledních několika týdnech dokonce administrativa prezidenta spustila facebookovou reklamu s peticí, ve které mohli uživatelé podpořit zákaz této sociální sítě.
Minulý týden zákaz TikToku ve Spojených státech dokonce podpořila i Sněmovna reprezentantů. Pokud ho odsouhlasí i Senát, mohlo by to znamenat konec této čínské aplikace už v průběhu srpna.
Pro americké teenagery by to byla jistě nemilá zpráva. TikTok totiž podle posledních statistik využívají více než Snapchat nebo Instagram.
29. 7. 2020
aplikacemobilní aplikacemobilní telefonmultimedia
Aplikace Mapy.com spouští podporu hodinek s watchOS a Wear OS. Nabízí navigaci s vibracemi i samostatnou funkci...
9. 12. 2025
Trump Mobile po červnovém oznámení stále nezačal prodávat slibovaný telefon T1. Web navíc změnil popisy a fotky...
6. 12. 2025
Seznam.cz zpřístupnil svého Seznam Asistenta, konverzační nástroj postavený na AI a ověřených zdrojích. Má těžit ze...
5. 12. 2025
Zaměstnanci Googlu nově ztratí celý týden z kvóty Work from Anywhere, i když budou pracovat na dálku jen jeden den...
Vodafone uzavřel dlouhodobé partnerství s UEFA a UC3 na podporu ženského i mužského fotbalu. Zároveň uvedl Champions...
Vodafone od 4. prosince 2025 zdraží starší paušální tarify řad Red Basic a Neomezený. Zvýšení cen se projeví od...