+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
TikTok po vlně kritiky spouští hodinové omezení pro sledování videí pro osoby mladší 18 let. Nové nastavení začne platit v následujících týdnech.

Společnost TikTok oznámila, že pro uživatele mladší 18 let zavede časové omezení na 1 hodinu. Chce tak regulovat čas, který teenageři tráví na této službě.
Když uživatelé, kterým je 18 let nebo méně, dosáhnou hodinového limitu, budou vyzváni k zadání přístupového kódu pro prodloužení času v aplikaci. Toto narušení by podle TikToku mělo přimět dospívající, aby si více uvědomovali, kolik času v aplikaci tráví.
Nezletilí ovšem budou mít možnost tuto funkci deaktivovat. V nastavení si mohou limit kdykoliv vypnout. Pokud to udělají, po 100 minutách sledování videí se jim zobrazí výzva k nastavení vlastního limitu.
Časové omezení pro děti zavádí TikTok po kritice ze strany zákonodárců, rodičovských skupin a obhájců duševního zdraví. Nové výchozí nastavení začne platit v průběhu následujících týdnů.
Aplikace je sice založena na principu přehrávání krátkých videí, ale mnozí uživatelé u ní dokáží strávit hodiny denně.
Jak rychlý internet můžete mít u vás doma? Vyplňte formulář níže a hned to zjistíte!
Zadejte ulici, číslo popisné, obec a použijte našeptávač.
Máte na mysli nějakou z následujících adres?
Chci s ověřením dostupnosti pomoci od operátora.
Zanechte nám platný kontakt a operátor Vás bude kontaktovat.

4. 3. 2023
Kalifornský guvernér zahájil přezkum TikToku po stížnostech na údajnou cenzuru videí kritických k Donaldu Trumpovi a...
2. 2. 2026
TikTok zavede v Evropě nový systém pro odhalování nezletilých uživatelů. Technologie má lépe identifikovat účty dětí...
30. 1. 2026
Spotify představilo novou funkci Prompted Playlist, která umožní prémiovým uživatelům vytvářet playlisty pomocí...
29. 1. 2026
Vánoční svátky se blíží, a tak je nejvyšší čas poohlédnout se po těch správných vánočních aplikacích. V dnešním...
Ruská aplikace Max se rychle stává povinným komunikačním nástrojem v Rusku i na okupovaných územích Ukrajiny. Podle...
Američtí demokratičtí senátoři vyzvali Apple a Google, aby dočasně stáhly aplikace X a Grok ze svých obchodů...