+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Televizní operátor Telly představil novou letní kampaň s ústředním sloganem „Plaťte méně, dívejte se více“. V rámci akce rozdává slevy na všechny programové balíčky.
„Přestože většina komodit v posledních týdnech zdražuje, Telly naopak snižuje ceny a až do konce roku nabízí dražší balíčky za cenu levnějších,“ stojí v tiskové zprávě operátora.
A až do letních prázdnin tak za cenu Malého tarifu dostanete tarif Střední. Za cenu Středního balíčku pak získáte Velký. V případě, že si objednáte balíček Velký, operátor vám přidá jako dárek HBO zdarma. Tato nabídka přitom platí do konce roku 2022.
Pojďme si to ještě shrnout:
Nezáleží na tom, zda si Telly TV objednáte už nyní nebo až na konci srpna, zvýhodněná cena platí vždy do 31. prosince. Čím dříve si tedy službu pořídíte, tím déle ji můžete využívat.
„Vždy se našim zákazníkům snažíme přinášet bonus navíc, takovou pozornost podniku. V době všeobecného zdražování přicházíme s cenovým zvýhodněním jehož délka závisí i na tom, jak rychle si zákazníci službu objednají,“ uvedl Jan Schöppel, šéf marketingu televize Telly.
Pokud se často potýkáte s výpadky internetu, prověřte si další možnosti připojení na vaší adrese:
Zadejte ulici, číslo popisné, obec a použijte našeptávač.
Máte na mysli nějakou z následujících adres?
Chci s ověřením dostupnosti pomoci od operátora.
Zanechte nám platný kontakt a operátor Vás bude kontaktovat.
14. 7. 2022
O2 přidává do nabídky televize Hisense se speciálním tlačítkem pro aplikaci Oneplay. Oba modely navíc mají chytré AI...
5. 7. 2025
V USA už lidé sledují více streamovacích platforem než klasické vysílání. Podle dat Nielsenu stream tvořil v květnu...
1. 7. 2025
T-Mobile rozšiřuje Videotéku MAGENTA TV o téměř 90 hodin obsahu z archivu České televize. Těšit se můžete na...
12. 6. 2025
Italský deník Il Foglio testuje vydávání speciální přílohy kompletně psané umělou inteligencí. Experiment má úspěch...
Revolut uvádí na trh nové mobilní tarify s neomezenými hovory, SMS a daty. Zpočátku budou dostupné ve Velké Británii...
Generativní AI podle šéfa Amazonu omezí potřebu některých pracovních pozic. Firma chce zefektivnit své týmy a při...