+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Spotify rozšířil své partnerství se službou Google Cloud, aby pomocí umělé inteligence mohl identifikovat vzorce poslechu podcastů a audioknih a vytvářel doporučení na míru.

Nástroje poháněné umělou inteligencí, jako například ChatGPT od OpenAI nebo Google Bard, jsou trénovány na obrovském množství dat, aby generovaly text a další obsah.
Google Cloud, vlastněný společností Alphabet, nabízí podobných nástrojů hned několik. PaLM 2, Codey, Imagen nebo Chirp umí pracovat nejen s textem, ale i kódem, obrázky, audiem a videem.
Hudební streamovací gigant už dříve umělou inteligenci používal pro algoritmy, které doporučují hudbu. Nyní tuto možnost rozšíří i na podcasty a audioknihy.
"Vývoj našich technologií byl doprovázen závazkem společnosti Google Cloud vybudovat nejlepší možnou platformu pro provoz našich služeb a podpořit další inovace s novými možnostmi generativní umělé inteligence," uvedl Gustav Söderström, produktový a technologický ředitel společnosti Spotify.
Pokud se často potýkáte s výpadky internetu, prověřte si další možnosti připojení na vaší adrese:
Zadejte ulici, číslo popisné, obec a použijte našeptávač.
Máte na mysli nějakou z následujících adres?
Chci s ověřením dostupnosti pomoci od operátora.
Zanechte nám platný kontakt a operátor Vás bude kontaktovat.

29. 11. 2023
AI chatbot Grok od společnosti xAI nadále vytváří sexualizované snímky skutečných lidí. Děje se to i přes dřívější...
5. 5. 2026
Muž z USA se přiznal k podvodu, při kterém nahrával tisíce skladeb vytvořených AI a pomocí botů jim zajišťoval...
24. 4. 2026
Globální příjmy v hudebním průmyslu vzrostly v roce 2025 o 6,4 % na 31,7 miliardy dolarů. Hlavním tahounem zůstal...
21. 4. 2026
Sociální služby Šebetov dokončily pilotní nasazení telemedicíny a asistivních technologií napojených na 5G síť...
Meta spouští nový program, kterým chce dostat známé tvůrce z TikToku, YouTube a Instagramu na Facebook. Nabízí jim...
COOP začíná nasazovat samoobslužné pokladny s kamerami a umělou inteligencí od Novum Global. Systém má rozpoznat...