+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět

Od listopadu zatím jako jediný operátor Telefónica O2 zahrne do své nabídky novinku Samsung Galaxy S III mini. Základní cena telefonu bude nastavena poměrně nízko a to na 8395 Kč.
O2 má pro své zákazníky připravený bonus na koupi telefonu minimálně 500 Kč, pokud přinesete váš starý telefon. Výše slevy, který vám bude poskytnuta záleží na stavu a stáří telefonu a slevu získáte i v případě že telefon bude nefunkční.
Bonus za starý telefon je možné využít od 1. listopadu a to nejen na Samsung Galaxy S III mini, ale i na HTC Desire C jehož základní cena bude 3995 Kč.
Zda máte doma nějaký starý telefon a uvažujete o koupi nového, tak neváhejte a využijte od listopadu tuto slevu.

25. 10. 2012
O2 rozšířilo své portfolio o tarif Internet MAX 500 s rychlostí až 500 Mb/s přes VDSL bonding. Téměř 700 tisíc...
4. 12. 2025
O2, T-Mobile i Vodafone spustili vánoční kampaně plné slev a odměn. Telefony, tablety či chytré hodinky pořídíte s...
8. 11. 2025
O2 spustilo vánoční kampaň, v rámci které si můžete pořídit 5G telefony, tablety nebo chytré příslušenství už za 1...
4. 11. 2025
Po celý říjen můžete využít slevy až 40 % na tarify Neomezený Super a Neomezený Super+ od Vodafonu. Zvýhodnění platí...
Zaměstnanci Googlu nově ztratí celý týden z kvóty Work from Anywhere, i když budou pracovat na dálku jen jeden den...
Vodafone uzavřel dlouhodobé partnerství s UEFA a UC3 na podporu ženského i mužského fotbalu. Zároveň uvedl Champions...