+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Vodafone testuje provoz rychlé mobilní sítě LTE na frekvencích v pásmu 800 MHz. Operátor toto pásmo získal v nedávné aukci o kmitočty. Do této chvíle společnost pro LTE využívala frekvence 900 a 1800 MHz.

Na prvních sedmi vysílačích ve Velké Bíteši a okolí byl zahájen testovací provoz sítě LTE společnosti Vodafone. Služby jsou k dispozici všem zákazníkům společnosti, kteří využívají datové tarify Vodafone a vlastní LTE SIM kartu a zařízení, které technologii podporuje. Průměrná rychlost datových přenosů se pohybuje kolem 20 až 30 Mbit/s.
Turbo internet v současné době pokrývá 82 procent populace, jde o 56 procent území České republiky. Do konce roku 2014 plánuje společnost pokrýt 93 procent populace. Společnosti T-Mobile a O2 budou síť LTE budovat společně.

10. 6. 2014
Vodafone představil nové tarify pro děti od 6 let a mladé do 26 let. Novinky kladou důraz na online bezpečnost...
9. 2. 2026
Vodafone v Česku slaví 20 let působení a připomíná si dvě dekády investic do mobilní i pevné infrastruktury. Do...
6. 2. 2026
Vodafone představil novou nabídku GIGA Kombo, se kterou získáte slevu až 30 % při kombinaci mobilních tarifů...
9. 1. 2026
Vánoční svátky se blíží, a tak je nejvyšší čas poohlédnout se po těch správných vánočních aplikacích. V dnešním...
Generativní AI podle nové studie oslabuje základní pracovní dovednosti a vytváří iluzi odbornosti. Nejvíce ohroženi...
Ruská aplikace Max se rychle stává povinným komunikačním nástrojem v Rusku i na okupovaných územích Ukrajiny. Podle...