Úvod > Články > Robopes od Sony je zpět a zvládne víc, než kdy předtím!

Robopes od Sony je zpět a zvládne víc, než kdy předtím!

Sony uvádí na trh po jedenácti letech dalšího psího robota jménem Aibo. Od svého předchůdce se dost liší, a je připravený být důstojnou náhradou opravdového psího kamaráda.

Robopes od Sony je zpět a zvládne víc, než kdy předtím!

Psobot od Sony je zpět, a ještě vychytanější než kdy předtím. Od jeho prvního uvedení uplynula už více než dekáda. Aibo umí o dost víc triků, přibyly i nové funkce a nově jej můžete ovládat i prostřednictvím telefonu.

Díky aplikaci můžete stahovat nové triky a hry, které si pak s virtuálním psem zahrajete. Dokonce má být prý ovlivnitelný svým majitelem. Pokud jste se do Aiba na první pohled zamilovali a alergie nebo chorobná láska k pořádku vám nedovoluje mít živého psa, máme pro vás hned dvě špatné zprávy.

Pokud chcete, aby byl psobot součástí vaší domácnosti, potřebujete letenku do Japonska. Je to totiž jediná země, ve které je k dostání. A taky si vezměte úvěr nebo rozbijte prasátko, protože pejsek stojí 1 700 dolarů, v přepočtu je to něco přes 37 tisíc

 

6. 11. 2017

Témata

aplikacemobilní aplikace

Sdílejte

Přečtěte si také

 

Čína zablokovala OnlyFans, šíří prý nemorální vlivy Západu

Čínská vláda zablokovala přístup k platformě OnlyFans. Úřady pokračují v politice nulové tolerance vůči pornografii...

31. 7. 2025

Zobrazit celý článek

 

Bývalý šéf Twitteru představil aplikaci, ve které můžete chatovat bez internetu i mobilních sítí

Spoluzakladatel Twitteru Jack Dorsey uvedl novou aplikaci Bitchat, která umožňuje komunikaci přes Bluetooth bez...

26. 7. 2025

Zobrazit celý článek

 

Nová aplikace Alta udělá z AI vašeho osobního stylistu

Americký startup Alta vytvořil aplikaci, která vám díky umělé inteligenci pomůže efektivně využívat vlastní šatník –...

19. 7. 2025

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

Amazon kvůli AI opět omezí počet zaměstnanců

 

Generativní AI podle šéfa Amazonu omezí potřebu některých pracovních pozic. Firma chce zefektivnit své týmy a při...

Zobrazit celý článek

O2 představilo televize Hisense se speciálním tlačítkem Oneplay

 

O2 přidává do nabídky televize Hisense se speciálním tlačítkem pro aplikaci Oneplay. Oba modely navíc mají chytré AI...

Zobrazit celý článek

Lokátor O2 tag nově spárujete i s Androidem

 

O2 rozšiřuje nabídku chytrých doplňků o lokalizační čip O2 tag pro Android. Do konce června ho pořídíte se slevou za...

Zobrazit celý článek