+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět

Minulý rok na Silvestra zákazníci více posílali SMS, ale poslední den roku 2012 se více telefonovalo. Během celého dne bylo zaznamenáno celkem 42 milionů hovorů.
Těsně po půlnoci na Nový rok bylo během jedné hodiny uskutečněno celkem 7 milionů hovorů. T-Mobile i Vodafone zaznamenali vzrůst v počtu hovorů o 14 procent. U Telefónici O2 počet hovorů naopak klesl oproti loňskému roku o 12 procent.
Podle statistik z předchozích let patřil tento Silvestr v sítí operátorů mezi nejsilnější. Silný provoz v sítí byl zvládnut bez problémů.
2. 1. 2013
Microsoft zveřejnil nový přehled využívání AI ve světě. Česká republika se podle něj poprvé dostala mezi země, kde...
Američtí lékaři ve velkém začali používat AI nástroj OpenEvidence. Podle firmy ho dnes aktivně využívají téměř dvě...
Čínský soud rozhodl ve prospěch zaměstnance technologické firmy, kterého nahradil AI systém. Podle soudu samotné...