Úvod > Články > Projekt WiFi4EU má opět problémy s registracemi

Projekt WiFi4EU má opět problémy s registracemi

Druhý pokus žádostí o dotace měl proběhnout naprosto hladce. Ale ani tentokrát to tak úplně nevyšlo. Uživatelé poukazují na problémy s rozhraním stránek.

Projekt WiFi4EU má opět problémy s registracemi

Nejdřív jsme psali o prvním neúspěšném pokusu zažádání o dotace od EU (EU to zvrtala: Dotace na Wi-Fi zdarma se odkládá), před dvěma dny o připravování druhého pokusu (WiFi4EU: Druhý pokus o dotace na veřejnou Wi-Fi). Ani včera se ale se vkládání potřebných dokumentů do systému některým uživatelům nedařilo.

Včera mohli obce zažádat o bezplatnou Wi-Fi do veřejných prostor od 13:00. Server lupa.cz upozornil na to, že se žadatelé potýkají s problémy. Vlastní zdroj serveru si stěžoval na to, že i když viděl žádost jako odeslanou, po odhlášení mu systém dovoloval poslat ji znovu, což by nemělo být po správném uložení dokumentů možné.

Další žadatelé si stěžovali na sociálních sítích. Nešlo jim se přihlášit do systému, nahrát tam vše, co nahrát mají a další. Stejně jako při prvním pokusu tohle všechno znemožňuje férovou soutěž o dotaci, proto se dá předpokládat, že dojde i na třetí pokus.

Zdroj: lupa.cz

8. 11. 2018

Sdílejte

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

Vodafone spouští říjnové slevy na neomezené tarify

 

Po celý říjen můžete využít slevy až 40 % na tarify Neomezený Super a Neomezený Super+ od Vodafonu. Zvýhodnění platí...

Zobrazit celý článek

Google zpřísnil pravidla pro práci na dálku

 

Zaměstnanci Googlu nově ztratí celý týden z kvóty Work from Anywhere, i když budou pracovat na dálku jen jeden den...

Zobrazit celý článek

Vodafone se stal partnerem UEFA a spouští Champions Travel eSIM pro fanoušky

 

Vodafone uzavřel dlouhodobé partnerství s UEFA a UC3 na podporu ženského i mužského fotbalu. Zároveň uvedl Champions...

Zobrazit celý článek