Úvod > Články > O2 TV Sport získal práva na basketbalovou Ligu mistrů!

O2 TV Sport získal práva na basketbalovou Ligu mistrů!

Stanice O2 TV Sport pokračuje v dalším nákupu sportovních práv a nyní potěší především fanoušky basketbalu. Vedle Euroligy, nejprestižnější kontinentální soutěže, nabídne nově také zápasy z Basketball Champions League. Samozřejmě chybět nebudou ani přímé přenosy týmu ČEZ Basketball Nymburk, a to již od základní skupiny až po případné finále. Premiéra jediného českého zástupce v basketbalové Lize mistrů proběhne v úterý 18. října, kdy se Nymburk od 18.20 hodin představí na palubovce Bakken Bears v dánském Aarhusu.

O2 TV Sport získal práva na basketbalovou Ligu mistrů!

Nejprve odstartuje na stanici O2 TV Sport prestižní Euroliga. Již dnes bude na programu ostře sledovaný zápas Galatasaray Odeabank Istanbul - CSKA Moskva. Síly tedy poměří vítěz Eurocupu proti současnému držiteli euroligového titulu. K velkým favoritům celého ročníku se bude řadit rovněž istanbulský Fenerbahce, mezi jehož klíčové hráče patří i český reprezentant Jan Veselý. Ten vstoupí do Euroligy v pátek, kdy v domácím bouřlivém prostředí přivítá německý Brose Bamberg.

"Veřejnosti tím dáváme jasný signál, že vedle fotbalu, tenisu, hokeje či bojových sportů se chceme věnovat i tomu nejlepšímu z basketbalu. Ten se dlouhodobě těší dobré sledovanosti, což jsme sami mohli sledovat v loňském úspěšném ročníku Euroligy," prozradil Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport. "Basketbalová Liga mistrů má velké ambice, je štědře honorovaná a chce se stát vůbec nejlepší soutěží v Evropě. Navíc se dočkáme výrazné české stopy. Fanoušci uvidí všechny zápasy Nymburka jak z domácích, tak venkovních utkání," říká Marek Kindernay.

Basketbalová Liga mistrů se inspiruje fotbalovou Champions League a letos vstupuje do premiérového ročníku. Celkem má 32 účastníků, bude se hrát ve čtyřech skupinách po osmi týmech. První čtyři postupují do další fáze. ČEZ Nymburk byl nalosován do atraktivní skupiny A, kde narazí například na ambiciózní Monaco, zkušený Frankfurt nebo na turecký Banvit.

"Na přímé přenosy televize O2 TV se moc těšíme a očekáváme vzájemně úspěšnou spolupráci. Systém je po dlouhé době nastavený ideálně, kdy o produkci přenosů se bude starat přímo stanice O2 TV Sport. Pevně věřím, že společně prožijeme spoustu radosti a naše partnerství bude pokračovat i v dalších sezonách," prohlásil ke spolupráci s O2 TV Ondřej Šimeček, člen představenstva nymburského klubu. Basketbalové přenosy na O2 TV Sport bude hlasem doprovázet trojice komentátorů ve složení Petr Janouch, Jiří Baumruk a Aleš Svoboda.

17. 10. 2016

Témata

digitální televizeO2Oneplay

Sdílejte

Související nabídka

Tarif
Poskytovatel
Cena za měsíc
 
Cena za měsíc: 798 Kč

Přečtěte si také

 

Vodafone přiveze na KVIFF filmové projekce, debaty i technologie

Vodafone si na jubilejním 60. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary připomene 20 let partnerství s...

3. 7. 2026

Zobrazit celý článek

 

T-Mobile rozšiřuje Magenta TV o TN Live a vrací Letní kino

Magenta TV rozšířila programovou nabídku o zpravodajsko lifestylový kanál TN Live. Současně se do služby vrací i...

19. 6. 2026

Zobrazit celý článek

 

FilmBox dokončil rebranding a představil nové názvy kanálů

Společnost SPI International spustila rozsáhlý rebranding svých filmových kanálů. Nově vysílají pod značkou...

11. 6. 2026

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

Microsoft zveřejnil žebříček využívání AI, Česko je na 26. místě

 

Microsoft zveřejnil nový přehled využívání AI ve světě. Česká republika se podle něj poprvé dostala mezi země, kde...

Zobrazit celý článek

Shein žaluje Temu kvůli kopírování fotek a produktů

 

Shein a Temu se střetly u londýnského soudu kvůli údajnému kopírování produktových fotografií a oblečení. Temu...

Zobrazit celý článek

Třetina českých rodičů řeší u dětí psychické problémy, viní i internet

 

Každý třetí rodič v Česku zaznamenal u svého dítěte psychické nebo emoční problémy. Výzkum STEM/MARK pro UNICEF...

Zobrazit celý článek