Úvod > Články > O2 TV má pro fanoušky sportu připravený nadupaný prosinec

O2 TV má pro fanoušky sportu připravený nadupaný prosinec

Fanoušci sportu budou mít díky O2 TV o zábavu rozhodně postaráno! Čeká je ženská házená, napínavá Liga místrů i italská fotbalová soutěž Coppa Italia. Při všech těchto utkáních můžete už od začátku prosince fandit našim reprezentantům. Podívejte se, kdy hrají, ať vám něco neuteče.

O2 TV má pro fanoušky sportu připravený nadupaný prosinec

Mistrovství Evropy v házené žen

Pokud fandíte ženské házené, nevynechejte už dnes v 18:00 na O2 TV první zápas českého týmu a nevyzpytatelného Rumunska. Dále je na Mistrovstvím Evropy, poprvé konaném ve Francii, čeká souboj s Norskem a Německm, a to už v pondělí a ve středu. Zápasy ukážou, jestli byl výběr trenéra Jana Bášného dobrou volbou a náš tým se umístí ještě lépe než minulý rok, kdy si vysloužil úctyhodné osmé místo.

česká házená

Hokejová Liga mistrů

Pro hokejové fanoušky má O2 TV na prosinec naplánované čtvrtfinále Ligy mistrů. Budou v něm soutěžit hned dva české celky, a to Kometa Brno a HC Plzeň. Kometa se musí utkat s s indiány z Frölundy, dvojnásobnými vítězi nejprestižnější evropské soutěže. Západočeši zase nastoupí do boje s Skelleftea AIK, což jsou finalist loňského play-off švédské nejvyšší soutěže. Jak to dopadne, sledujte dle časů v tabulce.

liga mistrů

Italský pohár Coppa Italia

Fanoušky fotbalu čeká italský pohár Coppa Italia. Ti se v zápasech mohou těšit na Christiana Ronalda a jeho Juventus Turín, italskou klubovou smetánku, do které patří SSC Neapol, římské celky AS Řím a Lazio či duo z průmyslového srdce severu Itálie AC Milán a Inter Milán. Nejdřív ale musíte přečkat zápasy nižších soutěží a druhé poloviny Serie A. Hned na začáku prosince se na obrazovce objeví čeští reprezentanti Jakub Jankta a Ladislav Krejčí.

coppa italia

1. 12. 2018

Sdílejte

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

Co je to ověřovací kód účastníka a kde ho hledat?

 

Od 1. dubna se otevřely nové možnosti pro přechod k jinému operátorovi. Telefonní číslo si nyní můžete přenést během...

Zobrazit celý článek

Telly televize je tu. Kde se vzala a co nabízí?

 

Začátkem dubna 2020 představitelé Digi TV přišli na trh s novinkou: Telly televize. Jedná se o 100% náhradu...

Zobrazit celý článek

Jaké emoji jsou v době koronaviru nejpoužívanější? Rouška a mikrob!

 

Jaké jsou nejpoužívanější emotikony v době šíření koronaviru? Asi vás nepřekvapí, že se jedná o obličej s...

Zobrazit celý článek