+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Kanál O2 Sport televize O2 TV nabídne špičkové fotbalové zápasy Premier League, Champions League a SYNOT Ligy, to vše v interaktivním provedení. Přímé přenosy ze zbrusu nového televizního studia v O2 areně budou komentovat známá jména jako Tomáš Radotínský nebo Petr Svěcený. Stanice však necílí jen na fotbalové fanoušky, na své si přijdou i milovníci WRC, basketbalu, volejbalu, tenisu či plavání.

Interiér dekorace plně digitálního televizního studia O2 Sport navrhl renomovaný slovenský scénograf Jaro Holota, který se proslavil přípravou prostor pro soutěže X-Factor nebo Chartshow. "Umístění studia v O2 areně není náhodné. Můžeme zde využívat kapacity páteřní sítě O2 a také přímého napojení na klíčové sportovní události, které se zde konají," vysvětluje Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 Sport. Do studia, vysílacích režií a střižen o celkové velikosti 200 m2 bylo nataženo přes 2 km videokabelů, 2 km audiokabelů a 4 km silno a slaboproudých kabelů, které dohromady zajistí jedinečnou podívanou.
Sportovní přenosy i pestrou programovou nabídku podtrhne také speciální grafika natáčená na míru sportovnímu obsahu TV stanice.
Od srpna nebude na televizní stanici O2 Sport chybět to nejlepší z českého i evropského fotbalu. Ostrý start kanálu naplánovalo O2 na sobotu 8. srpna."Pro náš kanál se nám podařilo získat sublicenci na pět zápasů Premier League. Diváci je uvidí s českým komentářem a v kulisách našeho studia. V prvním utkání, které v tomto režimu odvysíláme, se proti sobě postaví Chelsea a Swansea City," dodává Marek Kindernay. O2 Sport zároveň odvysílá největší šlágr z každého kola domácí SYNOT ligy a také na 130 zápasů nejprestižnější klubové soutěže světa Champions League. Více najdete v programovém schématu pro O2 Sport pro měsíc srpen a září.
O2 TV si nejvýhodněji pořídíte v kombinaci s O2 Internetem. Pokud máte mobil od O2, navíc ušetříte 1200 Kč ročně.
30. 7. 2015
Německá televize ZDF odvolala svou newyorskou korespondentku poté, co v reportáži o americkém imigračním úřadu ICE...
24. 2. 2026
Zápas Česko–Kanada na zimních hrách v Itálii přinesl nový rekord v síti O2. Datový provoz vystoupal na 3,63 Tbit/s a...
20. 2. 2026
V MAGENTA TV vznikla nová sekce SPORT, která soustředí sportovní přenosy a pořady. Nabídne přehledné kategorie i...
11. 2. 2026
Generativní AI podle nové studie oslabuje základní pracovní dovednosti a vytváří iluzi odbornosti. Nejvíce ohroženi...
Ruská aplikace Max se rychle stává povinným komunikačním nástrojem v Rusku i na okupovaných územích Ukrajiny. Podle...
Američtí demokratičtí senátoři vyzvali Apple a Google, aby dočasně stáhly aplikace X a Grok ze svých obchodů...