Úvod > Články > O2 rozšiřuje EXTRA výhody

O2 rozšiřuje EXTRA výhody

O2 rozšiřuje EXTRA výhody

Již v září jsme vás informovali o bonusovém programu EXTRA výhody pro zákazníky Telefónica O2. Nabídka výhod byla nyní rozšířena o další neodolatelné nabídky. Díky nimž by podle odhadů měli lidé ušetřit téměř 70 milionů korun.

O2 EXTRA výhodyNabídka EXTRA výhod je totiž směrována přímo na předvánoční nákupy, kdy všichni utrácíme za vánoční dárky. Ušetřit můžete i díky zimnímu období a slevách na čtrnáct skiareálů v celé České republice. V nabídce se nově objevila i výhoda na slevu na chytré telefony z nabídky O2.

Mezi ty nejzajímavější slevy můžeme určitě zařadit hračkářství Bambule. Vždyť většina dárků patří právě dětem. Mezi dalšími najdete zboží od Tescomy, sportovní zboží od AlpinePro a lékárny Lloyds.

Nejvýhodnější nabídky bude možno čerpat o speciálním víkendu od 7. do 9. prosince. V tomto termínu budou slevy ještě výraznější. Na co se můžeme těšit?

Určitě potěší sleva 20% na veškeré zboží v obchodech Esprit. Zajímavá je i 15% sleva v lékárně Lloyds a obchodě s hračkami Bambule. Až 25% budou moci zákazníci ušetřit na jednom kuse v obchodech C&A.

Přesto i tak je nejčastějším a nejžádanějším dárkem nový mobilní telefon. Podle průzkumů a statistik si právě polovina lidí přeje najít pod vánočním stromečkem tablet či moderní telefon. Právě nyní letí ty dotykové. Díky klubu EXTRA výhod získáte v aktuální vánoční nabídce o 500 Kč levněji. Navíc na přístroje Samsung a HTC se stále vztahuje garance nejnižší ceny. Pokud tedy budete mít stvrzenku z jiného obchodu na nižší částku, rozdíl mu je ze strany O2 kompenzován.

Na tyto telefony můžete slevu 500 Kč uplatnit:

  • HTC ONE X
  • Samsung Galaxy Ace
  • Samsung Galaxy Y
  • Samsung Galaxy mini

Připomeňme si, že EXTRA výhody můžete čerpat jednoduchým stažením chytré aplikace do mobilního telefonu nebo přes webové stránky.

EXTRA výhody jsou zákazníkům k dispozici od září letošního roku. Pro jejich čerpání nepotřebujete žádné členské ani věrnostní karty, stačí aplikace nebo zaslání jednoduché SMS zprávy. Mobilní aplikaci již využívá přes 65 tisíc zákazníků. Denně uplatní průměrně 3200 slev a celkem díky tomuto bonusovému programu ušetřili již 22,6 milionu korun.

Už jste aplikaci také vyzkoušeli? Neváhejte a ušetřete také na pořízení vánočních dárků!

13. 11. 2012

Sdílejte

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

Vánoce 2021: 3 tipy na užitečné vánoční aplikace

 

Vánoční svátky se blíží, a tak je nejvyšší čas poohlédnout se po těch správných vánočních aplikacích. V dnešním...

Zobrazit celý článek

O2 TV svým divákům na Vánoce nadělí více programů a sledování na neomezeném počtu zařízení

 

Operátor O2 letos k Vánocům nadělí diváků O2 TV rozšíření programové nabídky, dalších 10 stanice ve Full HD...

Zobrazit celý článek

O2 představilo 5G internet na doma, který si zvládnete nainstalovat sami

 

O2 nově nabídne zákazníkům 5G internet na doma, se kterým můžete surfovat rychlostí až 50 Mb/s. Připojit se k němu...

Zobrazit celý článek