+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Na internetu se začaly objevovat informace, že Apple ještě tento měsíc chystá tiskovou konferenci, na které představí nový hardware a další generaci MacBooku Pro, iPadu Pro a AirPodů. Chystaný Keynote má být tentokrát více zaměřený na profesionály.

Na tiskové konferenci má Apple odhalit zcela nový MacBook Pro s 16“ displejem a nový iPad Pro. Zároveň bychom se měli dozvědět cenu a datum zahájení prodeje dalšího Macu Pro.
Největší diskuze ale budí daší generace AirPods. Podle čínských zdrojů se totiž americká společnost chystá odhalit sluchátka AirPods Pro.
Oproti nynějšímu modelu se budou lišit metalickým vzhledem a funkcí aktivního potlačení okolního hluku.
Design se ale nebude lišit jen barvou. Ikonická část čouhající z uší by se měla o trochu zkrátit. Vývojáři se tentokrát zaměřili i na to, aby byla sluchátka více odolná vůči vodě a potu.
Nové AirPods by tak neměly předchozí generaci nahradit, označení Pro napovídá, že se bude jednat pouze o vylepšenou verzi jako třeba v případě Macbooků nebo iPadů.
Za funkce navíc si ale připlatíte – spekuluje se o částce 260 dolarů (6 tisíc korun bez DPH).
22. 10. 2019
Apple opustil designér Abidur Chowdhury, který stál za vývojem iPhonu Air a byl tváří jeho oficiální prezentace...
2. 12. 2025
Apple potvrdil, že z čínského App Storu musel odstranil dvět seznamovací aplikace pro gaye na základě rozhodnutí...
28. 11. 2025
T-Mobile spustil mezinárodní kampaň k premiéře poslední řady Stranger Things. Seriál bude dostupný i na MAGENTA TV s...
26. 11. 2025
Po celý říjen můžete využít slevy až 40 % na tarify Neomezený Super a Neomezený Super+ od Vodafonu. Zvýhodnění platí...
Zaměstnanci Googlu nově ztratí celý týden z kvóty Work from Anywhere, i když budou pracovat na dálku jen jeden den...
Vodafone uzavřel dlouhodobé partnerství s UEFA a UC3 na podporu ženského i mužského fotbalu. Zároveň uvedl Champions...