+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Provozovatel satelitní televize Nová DIGI TV rozšiřuje své služby o možnost sledovat programovou nabídku prostřednictvím internetového připojení. Od začátku září budou mít všichni zákazníci Nové DIGI TV možnost volby, zda chtějí sledovat jednotlivé programy na satelitu, nebo prostřednictvím internetového připojení přes set-top box a mobilní zařízení.
Nová DIGI TV je prvním televizním operátorem v Česku, který svůj obsah nabízí zákazníkům dvěma cestami. Internetová televize bude kopírovat stávající nabídku satelitní Nové DIGI TV, ale s větším počtem programů v HD kvalitě. Nová DIGI TV startuje 1. září, do konce září se v nabídce internetové televize objeví 40 HD kanálů.
Zákazníkům bude k dispozici základní balíček a k němu rozšiřující balíčky SPORT, filmové EXTRA a HBO nebo kompletní nabídka MAXI. Zákazníci internetové televize Nová DIGI TV budou mít vedle běžného sledování pořadů v reálném čase k dispozici i všechny výhody, které moderní internetová televize nabízí, jako přehrání pořadu od začátku, sledování pořadů až několik dní zpětně, posun v čase či pozastavení pořadu nebo nahrávání pořadů.
Internetovou Novou DIGI TV bude možné sledovat současně až na 4 zařízeních. Každý zákazník, který si pořídí internetovou televizi od Nové DIGI TV dostane ke svému televiznímu přijímači set-top box. Na výběr budou dva set-top boxy umožňující kabelové, nebo bezdrátové Wi-Fi připojení k internetu. Zákazník pak bude moci navíc využívat novou službu DIGI2GO určenou ke sledování programu Nové DIGI TV až na 3 dalších mobilních zařízeních. Služba DIGI2GO bude k dispozici pro chytré mobily, tablety s operačním systémem Android či iOS.
Cena internetové televize by se neměla v porovnání se satelitem příliš lišit. “Přesné ceny zveřejníme spolu se spuštěním internetové televize. Prozradím jen, že ke startu internetové televize připravujeme zajímavé akční ceny,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ. “Navíc zákazníci, kteří si pořídí internetovou televizi Nová DIGI TV spolu s DIGI internetem, budou cenově dále zvýhodněni, podobně jako je tomu již dnes pro kombinaci satelitu a DIGI internetu,“ doplnil Vladimír Rusnák.
24. 8. 2016
T-Mobile nabídne svým zákazníkům s MAGENTA TV od tarifu M Plus přímé přenosy utkání Baníku Ostrava, Viktorie Plzeň a...
21. 7. 2025
Trumpova mediální společnost spustila provoz nové streamovací platformy Truth+. Nabídne pravicový zpravodajský kanál...
12. 7. 2025
O2 přidává do nabídky televize Hisense se speciálním tlačítkem pro aplikaci Oneplay. Oba modely navíc mají chytré AI...
5. 7. 2025
Generativní AI podle šéfa Amazonu omezí potřebu některých pracovních pozic. Firma chce zefektivnit své týmy a při...
Amazon potvrdil akvizici startupu Bee. Ten nabízí AI náramek podobný Fitbitu, který průběžně zaznamenává okolní...
O2 rozšiřuje nabídku chytrých doplňků o lokalizační čip O2 tag pro Android. Do konce června ho pořídíte se slevou za...