Úvod > Články > Netflix Games jsou nově dostupné i pro iOS

Netflix Games jsou nově dostupné i pro iOS

Netflix nedávno oznámil spuštění vlastních her v aplikaci pro Android. Nyní službu Netflix Games přidává i na iOS, najdete ji v hlavní nabídce.

Netflix Games jsou nově dostupné i pro iOS

Netflix přidal hry nejdříve do své aplikace pro Android. Novou službu Netflix Games zde odstartoval 3. listopadu. Jen týden poté oznámil také globální spuštění novinky v aplikaci pro iOS.

Hry najdete ve vlastní kategorii v hlavní nabídce. Zatím je zde dostupných pouze 5 titulů, které souvisí se seriály nebo filmy dostupnými na streamovací platformě.

Zahrát si můžete například Stranger Things 3 nebo Stranger Things: 1984. Další tituly ale budou rychle přibývat.

I když je služba dostupná globálně, ne každému uživateli se přímo v aplikaci zobrazí. Pokud patříte mezi tuto skupinu, hry si můžete stáhnout také samostatně v obchodě App Store. Podmínkou pro instalaci je ovšem aktivní předplatné na Netflixu.

V případě, že předplatné nemáte, App Store vám nabídne možnost si ho aktivovat přímo v prostředí obchodu

 

Nenechte se při hraní her omezovat výpadky internetu

Pokud se často potýkáte s výpadky internetu, prověřte si další možnosti připojení na vaší adrese:

Dostupnost služeb

Zadejte ulici, číslo popisné, obec a použijte našeptávač.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR

Zadaná adresa není platná.

Máte na mysli nějakou z následujících adres?

    Chci s ověřením dostupnosti pomoci od operátora.

    Zadaná adresa není platná.

    Zanechte nám platný kontakt a operátor Vás bude kontaktovat.

    Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR

    Probíhá ověřování

    Probíhá ověřování

    12. 11. 2021

    Témata

    aplikacemobilní aplikaceostatní

    Sdílejte

    Související nabídka

    Tarif
    Poskytovatel
    Cena za měsíc
     
    Cena za měsíc: 399 Kč

    Přečtěte si také

     

    V Číně se konal zápas humanoidních robotů ve fotbale

    V Číně se konal první plně autonomní fotbalový zápas robotů. Podle pořadatelů šlo o ideální testovací prostředí...

    9. 7. 2025

    Zobrazit celý článek

     

    Finanční správa varuje před novou vlnou podvodných e-mailů

    Podvodníci se znovu vydávají za finanční správu. Chtějí tak získat osobní a bankovní údaje. Úřad připomíná, že žádné...

    8. 7. 2025

    Zobrazit celý článek

     

    Google vyzval uživatele, aby si změnili heslo a přešli na passkey

    Google varuje před rostoucím počtem útoků na Gmail a doporučuje přejít z tradičních hesel na bezpečnější přihlášení...

    4. 7. 2025

    Zobrazit celý článek

    Zobrazit všechny články

    Nejčtenější články

    Italské noviny začaly vydávat přílohu psanou AI, novinka výrazně zvýšila prodeje

     

    Italský deník Il Foglio testuje vydávání speciální přílohy kompletně psané umělou inteligencí. Experiment má úspěch...

    Zobrazit celý článek

    Revolut spouští vlastní mobilní tarify, chce konkurovat tradičním operátorům

     

    Revolut uvádí na trh nové mobilní tarify s neomezenými hovory, SMS a daty. Zpočátku budou dostupné ve Velké Británii...

    Zobrazit celý článek

    Amazon kvůli AI opět omezí počet zaměstnanců

     

    Generativní AI podle šéfa Amazonu omezí potřebu některých pracovních pozic. Firma chce zefektivnit své týmy a při...

    Zobrazit celý článek