+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Digitální televize O2 TV pokračuje v nákupu dalšího obsahu, kterým naplní svůj nový sportovní kanál O2 TV Fotbal. Ten bude spuštěn v první polovině srpna a divákům přinese navíc stovky živých přímých přenosů.
Operátor na začátku dubna uvedl, že rozšíří nabídku sportovních stanic z jedné na tři. O2 bude od léta vysílat na novém kanálu O2 TV Fotbal dva přímé přenosy z každého ligového kola. Dosud měla O2 TV práva pouze na jeden.
"Synot liga a Liga mistrů patří ve sledovanosti a popularitě k tomu nejžádanějšímu na trhu. I proto jsme se rozhodli zajistit exkluzivní práva na další volbu z české ligy. Zejména s ohledem na to, že nová samostatná liga přinese větší transparentnost a velký důraz na profesionalitu," uvedl k novým akvizicím David Duroň, ředitel O2 TV.
Fanoušci se také můžou nově těšit na další volbu z české nejvyšší soutěže nebo na nejlepší evropské klubové televize týmů z Premier League, španělské Primera División či italské Serie A. Stanice O2 Sport získala exkluzivní práva také na přímé přenosy ze Španělského, Italského a Francouzského poháru.
Vedle toho se připravuje speciální šedesátiminutový pořad, který divákům nabídne ucelený přehled o všech odehraných zápasech. V zábavné fotbalové show nebudou chybět zajímaví hosté nebo rozbory klíčových událostí z celého víkendu.
"Celý obsah zabalíme do speciálního nového kanálu O2 TV Fotbal, který plánujeme spustit v srpnu. Diváci nepřijdou ani o populární multidimenzi, kdy budou opět moci vybírat ze všech utkání Ligy mistrů, z oblíbené volby pohledů kamer a nově připravujeme pro první českou ligu speciální MD kanály s živými statistickými informacemi o hráčích a speciálním virtuálním pohledem na utkání," prozradil další novinky Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 Sport.
23. 5. 2016
digitální televizemultimediaO2Oneplay
YouTube v USA začíná testovat nový systém ověřování věku, který využívá umělou inteligenci k rozpoznání. Ověřování...
18. 8. 2025
Elon Musk oznámil, že chce obnovit archiv populární aplikace Vine. Krátká videa by měla být znovu dostupná online.
11. 8. 2025
Spotify plánuje ještě více zapojit umělou inteligenci do svého hlasového ovládání. Uživatelé s AI budou moci...
8. 8. 2025
Amazon potvrdil akvizici startupu Bee. Ten nabízí AI náramek podobný Fitbitu, který průběžně zaznamenává okolní...
Generativní AI podle šéfa Amazonu omezí potřebu některých pracovních pozic. Firma chce zefektivnit své týmy a při...
Operátor O2 měl v pondělí dopoledne výpadek mobilních služby. Všichni zákazníci, kteří u něj tyto služby využívají...