+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Ministerstvo financí vysoutěžilo nové hlasové tarify od T-Mobile. Ceny jsou 11krát nižší, než jaké resort platil od roku 2013. Cenami se ministerstvo pochlubilo v tiskové zprávě.
Do teď využíval celý resort mobilní služby od více operátorů, podle ministra financí Andreje Babiše však byly smlouvy nevýhodné. Tentokrát tedy ministerstvo nakoupilo služby pouze od společnosti T-Mobile, a to nejen pro samotný úřad, ale i jeho resortní organizace, například Generální finanční ředitelství, Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových či Generální ředitelství cel.
Společnost T-Mobile nabídla čtyřletý kontrakt na provoz služebních telefonů celého resortu za cenu 22 628 328,80 Kč bez DPH. Nová rámcová smlouva snížila ministerstvu i jeho resortním organizacím ceny u neomezeného hlasového tarifu na 54 Kč, v případě datových tarifů potom na 32 Kč u limitu 3 GB a na 109 Kč u limitu 10 GB.
T-Mobile svým běžným zákazníkům nabízí obdobný tarif s neomezeným voláním a 4 GB mobilních dat za 799 Kč a s 8 GB dat za 999 Kč. Například v Polsku mají běžní zákazníci podobné ceny jako u nás nyní Ministerstvo financí.
20. 4. 2017
mobilní internetT-Mobilevolání na mobil
T-Mobile rozšiřuje Videotéku MAGENTA TV o téměř 90 hodin obsahu z archivu České televize. Těšit se můžete na...
12. 6. 2025
T-Mobile dokončil výstavbu optické sítě v Tanvaldu. Rychlý internet je dostupný pro většinu domácností i firem...
10. 5. 2025
T-Mobile přidal do své nabídky Netflix, který si můžete pořídit k Magenta TV a mobilním tarifům. Platforma je v ceně...
31. 3. 2025
Italský deník Il Foglio testuje vydávání speciální přílohy kompletně psané umělou inteligencí. Experiment má úspěch...
Meta uvedla novou aplikaci kombinující AI chatbota a sociální sítě. Kromě generování obsahu umožňuje sdílení a...
Tinder představil novou hru s umělou inteligencí. Můžete si díky ní zlepšit své flirtovací schopnosti a naučit se...