+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Ústavní soud rozhodl o tom, že vysílací práva na fotbalovou Ligu mistrů má v Česku pouze O2 TV a Česká televize. Soud zamítl stížnost společnosti UPC, která chtěla také utkání přenášet na zahraničních televizních kanálech.

Společnost UPC, největší český poskytovatel placených televizních služeb a vysokorychlostního internetu, podala ústavní stížnost proti předběžnému opatření, ve středu ji soud zamítl. UPC tak v Česku nemůže vysílat na zahraničních televizních kanálech fotbalovou Ligu mistrů.
Předběžné opatření Městského soudu v Praze nepovolovalo poskytovatelům kabelových a satelitních stanic v Česku vysílat zápasy Ligy mistrů. O vydání předběžného opatření zažádalo O2, které si vysílací práva na fotbalovou Ligu mistrů zakoupilo. Po vydání předběžného opatření začalo UPC a další poskytovatelé po dobu vysílání fotbalových utkání Ligy mistrů na zahraničních kanálech obrazovku začerňovat. A tak to bude i nadále.
Situaci zatím stále upravuje pouze předběžné opatření, nikoliv rozsudek ve věci samé. Hlavní líčení se dosud neuskutečnilo, aktéři sporu zatím soudu pouze doručili svá vyjádření.
11. 8. 2016
Přestože se většina českých domácností připojuje k internetu přes Wi-Fi, téměř třetina není s její kvalitou...
8. 1. 2026
Sledovanost Vodafone TV během vánočních svátků ukázala jasné vítěze. Na Silvestra dominovala StarDance Tour, zatímco...
7. 1. 2026
Nákupy v obchodních centrech v roce 2025 pokračovaly i na Štědrý den, i když už byly slabší než v předchozích dnech...
6. 1. 2026
Vánoční svátky se blíží, a tak je nejvyšší čas poohlédnout se po těch správných vánočních aplikacích. V dnešním...
Vodafone od 4. prosince 2025 zdraží starší paušální tarify řad Red Basic a Neomezený. Zvýšení cen se projeví od...
T-Mobile spustil mezinárodní kampaň k premiéře poslední řady Stranger Things. Seriál bude dostupný i na MAGENTA TV s...