+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Líbí se vám iPhone, ale stále čekáte na jeho nižší cenu? Ke zlevnění smartphonů společnosti Apple nikdy nedojde. Produktový marketingový manažer jablečné společnosti, Greg Joswiak, prohlásil, že cílem firmy není zvýšit podíl na trhu a bojovat s konkurencí tímto způsobem.

Konkurenční boj s Androidem nechce Apple vést způsobem snížení cen svých produktů. Produktový manažer Applu, Greg Joswiak uvedl na konferenci, že: „Apple udělal chybu, když v 90. letech minulého století vyráběl levné produkty za účelem zvýšit svůj podíl na trhu. Jenže nemůžete levnými produkty zvyšovat svůj podíl a zároveň uživatelskou zkušenost. Takovou chybu uděláte jednou za život, ne dvakrát.“
Podle Joswiaka chce Apple dosáhnout maximální spokojenosti svých zákazníků s produkty. Společnost bude neustále zlepšovat uživatelskou zkušenost a věří, že klienti vždy budou vyhledávat tu nejvyšší kvalitu. „Máme vyšší míru spokojenosti zákazníků než kdokoliv jiný,“ uvedl Joswiak.
Již v loňském roce se očekávalo, že plastový iPhone 5C bude levnější verzí populárního smartphonu. Plastový model ve finále pouze nahradil předchozí iPhone 5. Podle slov společnosti levný iPhone nepřijde nikdy.
6. 11. 2014
AppleiPhonemobilní telefonvolání na mobil
V českých domácnostech leží miliony vysloužilých telefonů, které končí zapomenuté v šuplících. Organizace Remobil a...
28. 2. 2026
Vodafone představil nové tarify pro děti od 6 let a mladé do 26 let. Novinky kladou důraz na online bezpečnost...
9. 2. 2026
Německá Lufthansa mění pravidla pro přepravu powerbank v kabině letadel. Cestující je nově nesmí používat ani...
28. 1. 2026
Generativní AI podle nové studie oslabuje základní pracovní dovednosti a vytváří iluzi odbornosti. Nejvíce ohroženi...
Ruská aplikace Max se rychle stává povinným komunikačním nástrojem v Rusku i na okupovaných územích Ukrajiny. Podle...
Američtí demokratičtí senátoři vyzvali Apple a Google, aby dočasně stáhly aplikace X a Grok ze svých obchodů...