+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Většina rodičů nyní řeší, jak zabavit děti v karanténě. Mnoho z nich musí pracovat z domova, a tak se jim nemůže věnovat celý den. Jedním řešením je i Booko.

Česká televize sice spustila vzdělávací pořad UčíTelka, u kterého mohou děti strávit několik hodin denně, ale co dál?
Společnost Albatros Media z tohoto důvodu zdarma zpřístupnila na jeden měsíc placenou službu Booko, která slouží jako dětská knihovna.
Najdete v ní přes 100 českých a anglických her a knížek pro děti od 2 do 10 let. Mohou se tak ponořit do krásných příběhů a zapojit se do nich díky interaktivním prvkům, pohybujícím se ilustracím a hlasu vypravěče.
Aplikaci si můžete stáhnout do telefonu nebo tabletu s Androidem nebo iOS/iPad. Zároveň je potřeba registrovat se na stránce Booko a do políčka „Aktivační kód“ vyplnit „DETY-LNKM-USJS-XLPB“.
20. 3. 2020
Krátká videa dnes dominují sociálním sítím a vědci zkoumají, jak mění mozek. Výzkumy ukazují souvislosti mezi jejich...
12. 1. 2026
Nákupy v obchodních centrech v roce 2025 pokračovaly i na Štědrý den, i když už byly slabší než v předchozích dnech...
6. 1. 2026
Jaká témata vás v roce 2025 nejvíc zajímala? A které články patřily mezi vůbec nejčtenější na ADSL.cz? Přinášíme...
3. 1. 2026
Vánoční svátky se blíží, a tak je nejvyšší čas poohlédnout se po těch správných vánočních aplikacích. V dnešním...
T-Mobile spustil mezinárodní kampaň k premiéře poslední řady Stranger Things. Seriál bude dostupný i na MAGENTA TV s...
Spotřebitelské testy ukázaly, že většina dětských hraček, USB nabíječek a náhrdelníků prodávaných na Temu a Shein...