+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Pro ty z vás, kteří nestihli středeční představení novinek z dílny Apple, přinášíme stručný přehled toho co se objeví v nejbližších měsících na trhu a jednotlivé produkty si později představíme v samostatných článcích, kde se dozvíte ještě mnohem víc!

V San Franciscu ale i jinde po celém světě se s napětím očekávalo co nového přinese podzimní představení novinek z dílny nakousnutého jablka. A myslíme si, že tentokrát to opravdu stálo za to!
Prvním z uvedených produktů je iPhone 6S a 6S Plus, který má nový rám a odolnější sklo eliminující případné problémy s ohnutím v kapse a následky nešetrného zacházení. Nový způsob ovládání si přiblížíme v následujícím článku, ale co nepočká je informace, že výkon chipu A9 a grafika je o více než 70% lepší ve srovnání s předchozím modelem. Dvojnásobně rychlejší by mělo být odemykání telefonu pomocí otisku prstu. Vyšší kvalitu slibuje také fotoaparát a kamera.
Nový tablet iPad Pro by podle zástupců Applu mohl zvrátit klesající křivku prodeje tabletů a nabízí mnohá zlepšení oproti stávajícím modelům. Právě notebooky by měl iPad Pro zcela nahradit. Proč? To se dozvíte v samostatném článku o této novince.
Apple TV jakožto třetí z produktů představených na středečním uvedení Apple novinek na trhu představuje novou verzi set-top boxu a nabízí nejrůznější aplikace včetně možnosti komunikovat přímo s televizí nebo hrát interaktivní hry.
Kromě novinek zaznělo na keynote také něco málo ohledně stávajícich produktů a toho jak si vedou mezi uživateli. Středem pozornosti byly Apple Watch, se kterými je údajně spokojeno přes 90% uživatelů. Tyto hodinky dostanou nové barevné kabátky, některé dokonce značkové (Hermes). A co je důležitějši i nový operační systém WatchOS 2.0, se kterým se rozšíří portfolio nyní již 10 000 aplikací závislých na iPhonu. Za zmínku jistě stojí konkrétně GoPro, Facebook messenger a AirStrip, který bude sledovat zdravotní stav uživatele.
Více o Apple TV a Apple Watch již brzy!
11. 9. 2015
Apple zpřístupnil v České republice funkci Sluchadlo pro AirPods Pro. Funkce má pomáhat lidem s lehkou až středně...
22. 5. 2026
Trump Mobile začal po několikaměsíčním zpoždění rozesílat telefony T1. Projekt ale dál provází problémy kolem...
21. 5. 2026
O2 spouští novou kampaň zaměřenou na bezpečnost dětí na internetu. Rodičům nabídne tipy, vzdělávací obsah i slevu na...
12. 5. 2026
Sociální služby Šebetov dokončily pilotní nasazení telemedicíny a asistivních technologií napojených na 5G síť...
COOP začíná nasazovat samoobslužné pokladny s kamerami a umělou inteligencí od Novum Global. Systém má rozpoznat...
Meta spouští nový program, kterým chce dostat známé tvůrce z TikToku, YouTube a Instagramu na Facebook. Nabízí jim...