+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět

Jak jsme vás již informovali, včera v podvečer byl konečně představen nový iPhone. Jeho prodej bude zahájen ve skutečnosti až od 21. září a na českém trhu ho bude možné zakoupit až v druhé vlně od 28. září.
Kolik si na tuto novinku připravit? Základní verzi pořídíte již za 14 tisíc a tu nejvýkonější za 20 tisíc. S příchodem nové řady na trh se dá očekávat i snížení ceny u předchozího modelu.
Tento telefon ale nebyl jediná novinka, kterou zástupci společnosti na tiskové konferenci představili. Své premiéry se také dočkala nová řada přehrávačů iPod.
13. 9. 2012
T-Mobile připravil na únor akce v rámci programu Magenta Moments a služby MAGENTA TV. Zákazníci mohou získat svítící...
Vodafone k 20. výročí v Česku spouští speciální akce v aplikaci Můj Vodafone+ v rámci programu Vodafone Happy...
Spotify představilo novou funkci Prompted Playlist, která umožní prémiovým uživatelům vytvářet playlisty pomocí...