+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
WarnerMedia, vlastník HBO Max, se loni spojil s firmou Discovery. V rámci nově vzniklé společnosti Warner Bros Discovery se sloučí i streamovací platformy HBO Max a Discovery+.

Fúze společností WarnerMedia a Discovery započala loni v květnu. Spojení dalo vzniknout nové firmě Warner Bros Discovery, ve které drží AT&T, vlastník WarnerMedia, 71% podíl, zbytek vlastní akcionáři Discovery.
Při akvizici se původně počítalo se zachováním streamovacích platforem HBO Max i Discovery+. Nyní ovšem probíhají jednání o jejich sloučení.
Zatím ovšem není jasné, zda dojde k úplnému sloučení v rámci HBO Max. Gunnar Wiedenfels, finanční ředitel Discovery, sice uvedl, že společnost plánuje spojit služby do jedné nabídky, může však jít jen o výhodnější balíček. Pro začátek firma spustí společné přihlašování pro obě aplikace.
Obě platformy mají dohromady téměř 100 milionů předplatitelů. Přidání knihovny Discovery+ pod HBO Max by pro ně ovšem nemuselo být ideální řešení. Pravděpodobně by se totiž zvýšila i cena.
HBO Max je pro české uživatele dostupné už nyní. Discovery+ si ale v Česku předplatit nemůžete. Služba by ovšem měla na náš trh vstoupit ještě tento rok, a to pod Vodafonem.
Pokud se často potýkáte s výpadky internetu, prověřte si další možnosti připojení na vaší adrese:
Zadejte ulici, číslo popisné, obec a použijte našeptávač.
Máte na mysli nějakou z následujících adres?
Chci s ověřením dostupnosti pomoci od operátora.
Zanechte nám platný kontakt a operátor Vás bude kontaktovat.

16. 3. 2022
Apple od 1. října změní podmínky pro vývojáře v Evropské unii. U aplikací distribuovaných mimo App Store zavede 5%...
21. 8. 2026
Apple jedná s vydavateli o nových smlouvách, které by Siri zpřístupnily aktuální zprávy a informace. Firma zvažuje...
20. 8. 2026
Disney a TikTok uzavřely dohodu, díky které budou moci tvůrci používat postavy a scény z filmů a seriálů Disney...
12. 8. 2026
Apple podle vyjádření společnosti PrismML testuje technologii, která výrazně zmenšuje velké AI modely. Díky tomu by...
Apple podal žalobu na OpenAI a dva bývalé zaměstnance, které viní z neoprávněného získávání důvěrných informací...
Apple se během pátečního obchodování stal nejhodnotnější veřejně obchodovanou firmou světa. První místo ale nakonec...