Úvod > Články > Flash Player do dvou let končí

Flash Player do dvou let končí

Jakmile chcete na internetu spustit nějaké video, potýkáte se s Flash Playerem? Tomu už bude za chvíli konec. Snad nejznámější přehrávač všech dob zmizí z internetu do dvou let. Společnost Adobe se totiž chystá definitivně ukončit jeho podporu.

Flash Player do dvou let končí

Snad je to právě proto, že jsou s přehrávačem samé problémy a než ho opravovat, je snazší ho zrušit a nahradit. Adobe, tedy jeho autor, musí neustále čelit hlášení nějakého problému, přitom z přehrávače nemá žádné peníze.

Není to tak dávno, co se webovky bez Flash Playeru neobešli. Nicméně to se podel serveru Bleeping Computer změnilo.Teď byste ho našli jen na necelých třech procentech internetových stránek.

Než za něj vývojáři vymyslí náhradu, bude to možná trvat právě dva roky. Nezbývá než doufat, že se jim podaří vymyslet lepší řešení.

Zdroj: novinky.cz

4. 7. 2018

Sdílejte

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

Italské noviny začaly vydávat přílohu psanou AI, novinka výrazně zvýšila prodeje

 

Italský deník Il Foglio testuje vydávání speciální přílohy kompletně psané umělou inteligencí. Experiment má úspěch...

Zobrazit celý článek

Amazon kvůli AI opět omezí počet zaměstnanců

 

Generativní AI podle šéfa Amazonu omezí potřebu některých pracovních pozic. Firma chce zefektivnit své týmy a při...

Zobrazit celý článek

Trump tlačí Apple k výrobě v USA, nelíbí se mu expanze do Indie

 

Donald Trump kritizoval Apple za přesun výroby do Indie. Firmu vyzval, aby produkty vyráběla v USA, a připomněl její...

Zobrazit celý článek