+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Společnost Caviar představila novou letní kolekci iPhonů. Tentokrát se inspirovala přírodou a telefony ozdobila dřevem, květinami a dalšími rostlinami.
Ruská značka Caviar je předělávkami iPhonů i dalších smartphonů známá. Pravidelně přichází s originálními kolekcemi, které vždy vzbudí vlnu ohlasů.
Telefony zdobí diamanty, zlatem, meteority nebo kusy roláku Steva Jobse, zakladatele Applu. Tentokrát se ale firma inspirovala přírodou.
Letní kolekci nazvanou Eco tvoří iPhony 12 a 12 Pro zdobené mahagonovým dřevem. To pak doplňují různé květiny a další rostliny.
Cena se přitom liší podle použitého materiálu. Nejlevnější modely mají záda vyložená lístky růží nebo modré chrpy a stojí 5 980 dolarů (157 000 korun).
Telefon se zády z vanilky a kávovníku pořídíte za 6 140 dolarů (162 000 korun). Nejdražší je verze s květy heřmánku, za kterou zaplatíte 6 220 dolarů (164 000 korun).
Všechny telefony z této kolekce voní jako rostliny, kterými firma vyložila jejich záda. Vůně má přetrvat 3 měsíce a následně ji můžete obnovit.
Kolekce je jako v předchozích letech limitovaná, dostupných je pouze 99 kusů všech modelů. Případně si můžete předobjednat stejný design i pro chystané iPhony 13 a 13 Pro.
28. 7. 2021
Apple v Číně zvedl ceny za výkup starších iPhonů, aby přilákal více zákazníků. Nové výkupní ceny se týkají například...
5. 6. 2025
Donald Trump kritizoval Apple za přesun výroby do Indie. Firmu vyzval, aby produkty vyráběla v USA, a připomněl její...
23. 5. 2025
Po více než dvaceti letech skončil Skype. Microsoft oznámil, že se svými přihlašovacími údaji můžete využívat...
22. 5. 2025
Italský deník Il Foglio testuje vydávání speciální přílohy kompletně psané umělou inteligencí. Experiment má úspěch...
Meta uvedla novou aplikaci kombinující AI chatbota a sociální sítě. Kromě generování obsahu umožňuje sdílení a...
Vodafone přichází s kampaní Pomozte starým mobilem, která motivuje k recyklaci nefunkčních telefonů. Za starý mobil...