+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět

Český telekomunikační úřad chce od roku 2013 ponížit mezioperátorský poplatek za volání do mobilních sítí ze současných 0,55 Kč jen na 0,27 Kč.
Nižší poplatky Český telekomunikační úřad navrhuje i u velkoobchodních cen volání v pevné sítí u Telefónica O2. Cena za minutu místního hovoru v silném provozu by tak byla místo 0,3 Kč jen 0,07 Kč a u meziměsta z 0,34 Kč jen na 0,08 Kč.
Cílem tohoto snižování mezioperátorského poplatku by podle ČTÚ mělo být snížení cen mobilního volání pro koncové zákazníky operátorů.
Uvidíme zda to bude mít skutečně vliv na cenu.
19. 9. 2012
Meta spouští nový program, kterým chce dostat známé tvůrce z TikToku, YouTube a Instagramu na Facebook. Nabízí jim...
COOP začíná nasazovat samoobslužné pokladny s kamerami a umělou inteligencí od Novum Global. Systém má rozpoznat...
Sociální služby Šebetov dokončily pilotní nasazení telemedicíny a asistivních technologií napojených na 5G síť...