+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Během posledního půl roku jsme zaznamenali výrazné slevy mobilních telefonů. Některé telefony dokonce zlevnili až o třetinu. Třeba chytrý mobil Samsung Galaxy S II nyní zakoupíte o necelé čtyři tisíce levněji.
Nevýrazněji šli ceny dolů u HTC Radar, který zlevnil o 3500 Kč, Samsung Galaxy Note o 2700 Kč, Nokia Lumia 800 o 2500 Kč a LG Optimus o 2200 Kč.
Způsob, jakým ušetřit za nákup telefonu, je počkat. Během několika týdnů, tak za telefon můžete ušetřit i několik tisíc korun. Dopředu se však nedá určit, kdy a o jakou cenu telefon zlevní, nejvýrazněji většinou klesají telefony, které jsou dražší a mají lepší výbavu.
18. 10. 2012
Od ledna 2021 se přenosy z galavečerů UFC přesouvají na stanici Premier Sport. Exkluzivně je tak budou moci sledovat...
Cetin včera pozastavil objednávky Bondingu přes své partnery. Omezení platí pro operátory T-Mobile a O2, kteří...
Zákazníci Telly TV, kteří sledují vysílání na chytré televizi LG, se konečně dočkali vlastní aplikace. Už nyní je...