Úvod > Články > Bleskmobil prodloužil platnost kreditu

Bleskmobil prodloužil platnost kreditu

Bleskmobil prodloužil platnost kreditu

První virtuální operátor Bleskmobil, který v Česku začal fungovat začátkem listopadu a nabízí levné volání z předplacené karty za 2,50 Kč, prodlužuje platnost kreditu na 6 měsíců.

Původně byla platnost kreditu nastavena pouze na 3 měsíce s minimální hodnotou dobíti 200 Kč, což pro některé uživatele, kteří volají minimálně byla zkrátka krátká doba. Nyní tedy platí nadále minimální hodnota 200 Kč, ale kredit už je platný na 6 měsíců.

Uživatelům, kteří volají málo bude potom stačit dobít pouze dvakrát do roka. Uvidíme, zda na tuto novinku nějak zareaguje T-Mobile a Vodafone.

19. 12. 2012

Sdílejte

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

Američtí lékaři masově nasazují AI při léčbě pacientů

 

Američtí lékaři ve velkém začali používat AI nástroj OpenEvidence. Podle firmy ho dnes aktivně využívají téměř dvě...

Zobrazit celý článek

Microsoft zveřejnil žebříček využívání AI, Česko je na 26. místě

 

Microsoft zveřejnil nový přehled využívání AI ve světě. Česká republika se podle něj poprvé dostala mezi země, kde...

Zobrazit celý článek

Vodafone má podle nPerf znovu nejlepší pevný internet v Česku

 

Nezávislé měření společnosti nPerf za rok 2025 znovu umístilo Vodafone na první místo v pevném internetu v Česku...

Zobrazit celý článek