+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Apple po zářijové Keynote chystá další tiskovou konferenci. Už příští týden představí další novinky. Na co se můžeme těšit?
Apple si pro své zákazníky před Vánoci nachystal pořádnou nálož nových produktů. Pár týdnů po tradiční zářijové Keynote představí další novinky.
Na oficiálních stránkách společnosti přibyla pozvánka na událost, která se uskuteční v pondělí 18. října od 19:00.
Na akci ani tentokrát nebudou přítomni novináři ani diváci, ale bude ji možné sledovat on-line.
Grafika pozvánky příliš neodhaluje, jakým produktům by mohla být událost věnovaná. Je na ní pouze logo Applu tvořené z modrých a bílých paprsků.
Odborníci odhadují, že by mohly být odhaleny nové počítače. Americký gigant už loni slíbil, že všechny počítače postupně dostanou čipy Apple M1, které si sám vyrábí. Představeny by ale mohly být také nová sluchátka nebo reproduktory.
Zářijový Keynote Apple věnoval iPhonům 13, iPadům a nové generaci hodinek Apple Watch Series 7.
Pokud máte doma pomalý internet, prověřte, jestli na vaší adrese není rychlejší technologie nebo levnější varianta:
Zadejte ulici, číslo popisné, obec a použijte našeptávač.
Máte na mysli nějakou z následujících adres?
Chci s ověřením dostupnosti pomoci od operátora.
Zanechte nám platný kontakt a operátor Vás bude kontaktovat.
14. 10. 2021
Čínská společnost Alibaba představila modely Qwen3, které běží na architektuře Apple MLX. Fungují na iPhonech...
24. 6. 2025
Apple v Číně zvedl ceny za výkup starších iPhonů, aby přilákal více zákazníků. Nové výkupní ceny se týkají například...
5. 6. 2025
Donald Trump kritizoval Apple za přesun výroby do Indie. Firmu vyzval, aby produkty vyráběla v USA, a připomněl její...
23. 5. 2025
Italský deník Il Foglio testuje vydávání speciální přílohy kompletně psané umělou inteligencí. Experiment má úspěch...
Revolut uvádí na trh nové mobilní tarify s neomezenými hovory, SMS a daty. Zpočátku budou dostupné ve Velké Británii...
T-Mobile dokončil výstavbu optické sítě v Tanvaldu. Rychlý internet je dostupný pro většinu domácností i firem...