+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Apple provedl v řadě svých telefonů několik významných změn. Tou první a největší bylo samozřejmě představení telefonů iPhone 8 a iPhone X. Ale společnost zároveň revidovala nabídku iPhone 7.
A čeho konkrétně se změny týkají? Apple přestal prodávat iPhone 7 s kapacitou 256 GB, dříve největší pamětí, a nabízí spotřebitelů, jen velikosti 32 GB, 128 GB a iPhone 8 s 256 GB. Apple tak činí nejspíš proto, aby nalákal na nesporné výhody nových produktů ještě více zákazníků.
Protože čím větší prostor pro ukládání, tím snadnější stahování i větších souborů a větší prostor pro fotografie a videa vysoké kvality. S iPhonem 8 to totiž není zdaleka tak horké a za jeho největší výhodu je považováno bezdrátové nabíjení a výkonnější procesor. A teď navíc i fakt, že je to telefon s největší pamětí.
25. 10. 2017
Apple se v prvním čtvrtletí stal světovou jedničkou v prodejích smartphonů. Pomohl mu nový iPhone 16e a vyšší zájem...
26. 4. 2025
AI vyhledávač Perplexity bude nově dostupný v telefonech Motorola. Firma zároveň jedná se Samsungem, který do...
25. 4. 2025
Vodafone přichází s kampaní Pomozte starým mobilem, která motivuje k recyklaci nefunkčních telefonů. Za starý mobil...
23. 4. 2025
Britští vědci vytvořili technologii, která dokáže s vysokou přesností odhalit rakovinu kůže už v raném stádiu.
Vodafone představil přelomový set-top box. Kromě funkcí chytré televize nabídne i špičkové reproduktory, se kterým...
OpenAI vyvinula nový model pro kreativní psaní. Podle šéfa společnosti Sama Altmana je to poprvé, co ho výstup umělé...