+420 277 270 770 Zavoláme vám zpět
Oblíbili jste si mobilní aplikaci Nablízku? Nedivíme se. Svým uživatelům dokázala poradit s připojením k nejbližší Wi-Fi i s rezervací místa v restauraci. Jenže to mělo jeden háček. Její vývojáři zneužili funkcí appky a spamovali i ty uživatele, kteří si notifikace vypnuli.
Mobilní aplikace Nablízku pomáhala hledat uživatelům dostupné služby v jejich blízkosti a objednat si stůl nebo si koupit lístky. fungovala od roku 2015. Ukončena bude na začátku prosince.
Aplikace fungovala především v zahraničí, u nás ale taky pomáhala výletníkům nakupovat lístky do ZOO nebo najít nejbližší obchoďák. Jenže její vývojáři odhalili, že se jejím prostřednictvím dá skvěle zahlcovat nebohé uživatele nevyžádanou reklamou.
Společnost Google se snažila šíření spamu zamezit a notitikace filtrovat, ale nepodařilo se jí to. Je to škoda, protože uživatele sice neoprávněně otravovala, ale taky přinášela důležité info.
Zdroj: svetandroida.cz
30. 10. 2018
Italský deník Il Foglio testuje vydávání speciální přílohy kompletně psané umělou inteligencí. Experiment má úspěch...
Meta uvedla novou aplikaci kombinující AI chatbota a sociální sítě. Kromě generování obsahu umožňuje sdílení a...
Vodafone přichází s kampaní Pomozte starým mobilem, která motivuje k recyklaci nefunkčních telefonů. Za starý mobil...