Úvod > Články > Aplikace Signal testuje vlastní Stories

Aplikace Signal testuje vlastní Stories

Komunikátor Signal po vzoru sociálních sítí a konkurenčního WhatsAppu testuje vlastní Stories. Funkce je zatím dostupná jen v beta verzi aplikace.

Aplikace Signal testuje vlastní Stories

Signal, aplikace pro bezpečné zasílání zpráv, kterou využívají miliony uživatelů začala testovat beta verzi funkce Stories. S formátem původně dočasných příběhů přišel Snapchat, ale nyní ho využívá většina sociálních sítí i konkurenční komunikátor WhatsApp.

Signal na své komunitní nástěnce oznámil, že testeři budou mít brzy přístup k novému způsobu sdílení fotografií, videí a textů. Stejně jako na jiných platformách příběhy zmizí po 24 hodinách a lze je sdílet se všemi vašimi propojeními, s vlastním seznamem přátel nebo s některou z vašich skupin v rámci aplikace.

Příběhy jsou šifrovány end-to-end stejně jako všechny ostatní zprávy, které posíláte prostřednictvím služby Signal. Pokud o tento typ příspěvků nemáte zájem, můžete si ho vypnout, ale tím také ztratíte možnost sledovat Stories ostatních uživatelů.

Signal Stories jsou zatím v rané fázi testování, ale první komentáře beta testerů se zdají být pozitivní. Nezbývá tedy než počkat, až bude funkce zpřístupněna i široké veřejnosti.

 

Trápí vás rychlost internetu u vás doma?

Pokud máte doma pomalý internet, prověřte, jestli na vaší adrese není rychlejší technologie nebo levnější varianta:

Dostupnost služeb

Zadejte ulici, číslo popisné, obec a použijte našeptávač.

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR

Zadaná adresa není platná.

Máte na mysli nějakou z následujících adres?

    Chci s ověřením dostupnosti pomoci od operátora.

    Zadaná adresa není platná.

    Zanechte nám platný kontakt a operátor Vás bude kontaktovat.

    Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR

    Probíhá ověřování

    Probíhá ověřování

    21. 10. 2022

    Témata

    aplikacemobilní aplikace

    Sdílejte

    Související nabídka

    Tarif
    Poskytovatel
    Cena za měsíc
     
    Cena za měsíc: 399 Kč

    Přečtěte si také

     

    Meta testuje soukromé zprávy v aplikaci Threads

    Meta začala testovat soukromé zprávy v aplikaci Threads. Novinku si zatím vyzkouší uživatelé v několika vybraných...

    21. 6. 2025

    Zobrazit celý článek

     

    Podvodníci začali vydělávat na AI účtech, kde napodobují osoby s Downovým syndromem

    Na sociálních sítích se šíří falešné AI účty, které napodobují lidi s Downovým syndromem. Získávají sledující...

    19. 6. 2025

    Zobrazit celý článek

     

    Audible rozšiřuje nabídku audioknih, namlouvat je bude AI

    Audible spolupracuje s nakladateli na převodu tištěných a e-knih na audioknihy za pomoci AI hlasu. Chce tak rychleji...

    14. 6. 2025

    Zobrazit celý článek

    Zobrazit všechny články

    Nejčtenější články

    Italské noviny začaly vydávat přílohu psanou AI, novinka výrazně zvýšila prodeje

     

    Italský deník Il Foglio testuje vydávání speciální přílohy kompletně psané umělou inteligencí. Experiment má úspěch...

    Zobrazit celý článek

    Revolut spouští vlastní mobilní tarify, chce konkurovat tradičním operátorům

     

    Revolut uvádí na trh nové mobilní tarify s neomezenými hovory, SMS a daty. Zpočátku budou dostupné ve Velké Británii...

    Zobrazit celý článek

    T-Mobile vybudoval v Tanvaldu optickou síť

     

    T-Mobile dokončil výstavbu optické sítě v Tanvaldu. Rychlý internet je dostupný pro většinu domácností i firem...

    Zobrazit celý článek