Úvod > Články > Oslavte s Kaktusem 5 let od vzniku

Oslavte s Kaktusem 5 let od vzniku

Virtuální operátor Kaktus ocení zejména mladí lidé. Nechce po nich, aby se na dva roky uvazovali a má jednoduchou a férovou nabídku. Jeho předplacenky si získávají každý rok víc a víc zákazníků. Na českém trhu nyní slaví virtuální operátor pod T-Mobile krásných 5 let.

Oslavte s Kaktusem 5 let od vzniku

"Za posledních dvanáct měsíců vzrostla zákaznická báze o 17 %,“ říká David Milota, segmentový manažer předplacených služeb, a předpovídá, že hranici 100 000 Kaktusáků překročí operátor do konce letošního roku. Nejsilněji má Kaktus zastoupeny zákazníky ve věku 18 až 24 let, ti tvoří 36 % zákaznické báze. Podle průzkumu agentury Kantar TNS Kaktusáci nejvíce oceňují nabídku dat (63 %), líbí se jim styl komunikace (58 %) a také ceny volání (52 %).

Není divu, že polovina zákazníků si operátor získává online. Mají na výběr ze čtyř balíčků. Tarify jsou levné, v rozmezí od 100 do 300 korun, což mladým perfektně vyhovuje. Navíc získávají jednou tolik dat na Facebook, Instagram, Snapchat a Twitter jako dárek. Bez balíčků je základní ceník předplacené služby 2,50 korun za minutu hovoru, 1,50 korun za SMS a 1 koruna za MB dat.

Kaktus se od začátku nezáobírá nějakou infolinkou, všechno probíhá online. Tým ze zákaznické péče měsíčně vyřídí průměrně 11 300 dotazů, 70 % z nich je dokonce vyřešené do půl hodiny. Kaktus se nebojí rozdávat ani "dobíjecí akce". A co by to bylo za narozeniny, kdyby je nemohl oslavit se zákazníky. Ti proto dostanou od Kaktusu 100 % kreditu navíc, pokud si objednají kredit od pěti stovek výš.

10. 10. 2018

Sdílejte

Zobrazit všechny články

Nejčtenější články

Chytrá bunda od Xiaomi vás sama zahřeje

 

Spojení technologií a oblečení není žádnou novinkou. K propojování těchto dvou oboru bude docházet stále častěji...

Zobrazit celý článek

Seznamte se s iPhone XS, iPhone XS Max a iPhone Xr

 

Apple včera v divadle Steva Jobse představil novou generaci iPhonů. Dva bezrámečkové modely nesou názvy iPhone XS a...

Zobrazit celý článek

O2 na Dny Marianne výrazně zlevní mobily

 

Slyšeli jste o Dnech Marianne? Od pátku 14. do neděle 16. září najdete v časopisech Marianne, Marianne Bydlení i...

Zobrazit celý článek