Úvod > Poskytovatelé > Vodafone

Vodafone

Společnost Vodafone Czech Republic a.s. je česká společnost, která zároveň podle tržeb patří mezi největší české firmy. Založena byla již v roce 1999 pod názvem Český Mobil, svoji síť provozovala pod názvem Oskar, od září 2004 jako Oskar Mobil. Zatím poslední změna názvu byla provedena v listopadu roku 2005, kdy se jejím jediným akcionářem stala mezinárodní firma Vodafone.

Během necelého roku firma vybudovala síť srovnatelnou s konkurencí. Jejich služby nyní využívá přes 3 miliony zákazníků. Mezi jejich velké úspěchy zcela jistě patřila vánoční kampaň v roce 2006. Jistě si vzpomenete na reklamní spoty s čivavami, kde operátor obdaroval všechny nové i stávající zákazníky víkendovými Vodafone SMS zprávami.

Zákazníci mohou díky komunikačnímu a zábavnému portálu Vodafone Park posílat zdarma SMS, MMS, zálohovat své kontakty z mobilního telefonu či využívat další šikovné aplikace. Nejčastěji z nich jsou využívané právě SMS na Vodafone.

Zákazníkům Vodafone je k dispozici Vodafone samoobsluha, která zjednodušuje přístup k telefonu. Obsahuje nejčastěji používané funkce jako je aktuální provolaná částka, poslední faktura, aktivování nebo deaktivování služeb či blokace SIM karty. Služba je pro zákazníky zdarma a zákazníkům se při jejím využívání neodečítají čerpaná data z jejich balíčku.

Vodafone jako první odstartoval účtování po vteřinách u Férových tarifů. Zájmu zákazníků se také těší Vodafone telefony za velmi nízké dotované ceny. Nově pak v roce 2013 při revoluci ve volání představil neomezené RED tarify.

V dnešní době Vodafone svým zákazníkům nabízí mimo Vodafone výhodných tarifů také Vodafone internet na doma pro rychlou a spolehlivou konektivitu bez omezení dat. Pro cestovatele má Vodafone mobilní internet na cesty.

Technická podpora je zákazníkům k dispozici na lince 800 770 077.